طراحی سایت خبری | طراحی وبسایت خبری

طراحی سایت خبری | رویال کد

 

سایت‌های خبری (news web) ازجمله پربازدیدترین سایت‌ها به شمار می‌روند. دلیل این موضوع اهمیت عمل اطلاع‌رسانی است و از طرف دیگر نیاز جامعه به دریافت جدیدترین اخبار از اینترنت بسیار حائز اهمیت بوده است. قطعاً با توجه به تعداد افراد آنلاین در دنیایی اینترنت در ایران و آمارهای موجود، در صورتی که طراحی سایت خبری با توجه به استاندارد های جهانی انجام شود و محتوای مفیدی در آن سایت تولید شود به راحتی می توانید مخاطبان قابل توجهی را به خود جذب نمایند.

کاربران اینترنتی ترجیح می‌دهد که خبر را به‌صورت بروز و لحظه‌ای دریافت کنند و این موضوع باعث می‌شود که کاربران تمایل خاصی به سایت های خبری داشته باشند. امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی موبایلی مانند تلگرام، اهمیت طراحی سایت‌ خبری با کیفیت بیش از پیش شده است، همانطور که می‌دانید داشتن یک سایت خبری به تنهایی کافی نیست و باید نکات مرتبط با سئو و تجربه کاربری به‌صورت کامل در آن رعایت شوند تا نتیجه عالی حاصل گردد.

چگونه یک سایت خبری را به موفقیت برسانیم؟

موفقیت یک سایت خبری بر اساس تعداد مخاطب آن است و معیارهای مختلفی جهت بهبود کیفیت سایت‌های خبری وجود دارد. در مرحله اول، یک سایت خبری باید بتواند ترافیک مورد نیاز خود را از طریق موتور جستجو گوگل و یا ورودی مستقیم دریافت کند و سپس با طراحی مناسب و کیفیت محتوای خوب کاربران را در سایت حفظ کرده و آنها را تبدیل به کاربر وفادار نماید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت‌های خبری موفق اشاره می‌کنیم.

 

طراحی رابطه کاربری سایت خبری | طراحی سایت خبری

چیدمان و نحوه نمایش اطلاعات به کاربران :

در طراحی سایت‌ خبری نحوه نمایش اطلاعات به کاربر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع بازدیدکننده سایت باید بتواند با صرف کمترین زمان ممکن به اخبار موردنظر خود دست پیدا کند و اخبار مرتبط با موضوع را مطالعه نماید. نه تنها دستیابی به اطلاعات موردنظر در کمترین کلیک ممکن اهمیت بالایی دارد بلکه کاربردی بودن چیدمان سایت و سادگی دستیابی به اطلاعات نیز بسیار حائز اهمیت است. ظاهر و گرافیک محتوا هم مانند نحوه نمایش آن بسیار مهم است و پیشنهاد می نماییم که راجب آن با متخصصان ui و ux مشورت کرده تا ظاهر سایت شما با استاندارد های بصیری سایت خبری هماهنگی کامل را داشته باشد و کاربران پس وارد شدن به سایت شما مجذوب ظاهر سایت شوند و مخاطب همیشگی سایت خبری شما باشند . بهترین تجربه کاربری سایت خبری را به بازدید کنندگان سایت خبری خود با استفاده از مشورت متخصصان حوزه ui  و ux هدیه دهید .

امینت در طراحی سایت خبری | رویال کد

رعایت نکات امنیتی در طراحی سایت خبری :

امنیت در همه سایت‌ ها بسیار مهم است و باید به نکات امینتی در زمان طراحی سایت خبری توجه شود . در امنیت سایت خبری عوامل زیادی تاثیر گذارند و باید نکات بسیاری را در زمان کد نویسی بک اند سایت مانند ایجاد محدودیت در برخی موارد در زمان کد نویسی سایت خبری رعایت نمایید  ، همچنین سرور و کانفینگ آن در بحث امینت می تواند تاثیر گذار باشد زیرا 50 درصد راه های نفوذ از طریق کم و کاستی های امنیتی سرور می باشد و البته ssl نیز در بحث امینتی بسیار مهم می باشد. پس پیشنهاد می کنم مقاله 10 هاست برتر ایران را مطالعه نمایید .

 

بهینه سازی سرعت لود در طراحی سایت خبری

سرعت مناسب لود شدن صفحات :

با توجه به بازدید نسبتاً بالایی که سایت‌های خبری دارند سرعت لود شدن صفحات بسیار مهم است و در طراحی سایت خبری باید به آن توجه زیادی شود. سرعت لود مناسب تاثیر زیادی در سئو سایت دارد و برای اینکه بتوانید سایتی با سرعت لود بالا داشته باشید ، باید در زمان طراحی سایت خبری به کد نویسی بهینه توجه زیادی شود و سعی شود کد های را تا حد لازم فشرده سازی نمایند تا حجم سایت خبری شما تا حد امکان کم شود تا سرعت لود بالاتری داشته باشد ، البته سرور سایت در لود سایت تاثیر چشم گیری دارد . هر چه منابع سرور بالا تر باشد و کانفینگ حرفه ای تری در سرور انجام شود انجام پردازش های سمت سرور سریع تر خواهد بود و همین امر باعث افزایش سرعت لود و کاهش تایم لود سایت خبری شما می شود .

سئو سایت خبری | طراحی سایت خبری | رویال کد

بهینه‌سازی سایت خبری برای موتورهای جستجو:

یک سایت بهترین مطالب ، گرافیک و… را داشته باشد  اما کسی آنها را نبیند هیچ ارزشی نخواهد داشت. نحوه طراحی سایت خبری فقط 30 درصد سئو است و برای گرفتن بازدهی از موتور های جستجو باید حتما به افراد حوزه بهینه سایت مراجعه نمایید و پیشنهاد می کنم حتما به فکر سئو سایت خبری خود باشد چون بازدهی فوق العاده ای می توانید از موتور های جستجو بگیرید و استارت آپ های مانند دیجی کالا اکثر فروش های خود را از طریق موتور های جستجو دارند .

تعریف سطوح دسترسی مشخص برای خبرنگار:

در صورتی که بخواهید یک سایت خبری موفق داشته باشید حتما به افرادی در بخش های متخلفی مانند  تولید مقاله در زمینه های متخلف ، ادیت و افزودن امکانات مختلف به سایت ، … نیاز دارید و  قطعاً تعیین سطوح دسترسی مشخص بر اساس گروه‌های خبری و چیدمان‌های مختلف سایت برای خبرنگاران و کاربران سایت در سایت‌های خبری بسیار حائز اهمیت است

 

طراحی سایت خبری ریسپانسیو

بهینه سازی سایت برای موبایل زمان طراحی سایت خبری ( رسپانسیو )

روز به‌ روز کاربرانی که از موبایل و تبلت ها برای بازدید از وب‌سایت‌ها استفاده می‌کنند در حال افزایش است. لود شدن مناسب صفحات در موبایل و تلفن‌های هوشمند اهمیت بسیار بالایی دارد. وب‌سایت‌ های خبری موفق در حال حاضر به دنبال لود شدن صفحات خود در تلفن‌های هوشمند نیز هستند و به این موضوع اهمیت خاصی می‌دهند

تیم طراحی سایت خبری رویال کد

رویال کد چگونه به این نیازها پاسخ داده است؟

تیم طراحی سایت رویال کد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است و سعی دارد تا با بهترین کیفیت و متناسب با استاندارد های روز جهانی سایت خبری شما را پیاده سازی نمایید . تیم رویال کد شامل افراد متخصصی در زمینه های طراحی رابطه کاربری ، سئو ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، گرافیک سایت و … است که در تلاش هستند بهترین خدمات و مشاوره را به شما عزیزان ارائه دهنده . پیشنهاد می کنم در رابطه با طراحی سایت خبری با متخصصان رویال کد مشاوره نمایید .

Top