طراحی سایت وکالت

شما باید به بهترین شکل ممکن پاسخگوی موکلان و کاربران خود باشید و مهمترین کاری که در مرحله اول باید انجام دهید، طراحی سایت وکالت است. با این کار نه تنها اشخاصی که به شما رجوع می کنند راضی خواهند بود، بلکه می توانید به آسانی بسیاری از امور را با سرعت بیشتری پیش می برید. وبسایت حقوقی ساده ترین و مطمئن ترین راه برای پیشرفت فعالیت های شما به عنوان یک وکیل است. اگر سایت وکالت نداشته باشید، موکلان شما مجبور خواهند بود، بابت هر مساله کوچکی با شما تماس بگیرند و شما نیز در صورت افزایش تعداد مراجعه کنندگان، به سختی قادر خواهید بود آنها را مدیریت کنید.

سایت موسسه حقوقی با کیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد

طراحی سایت وکالت در مقایسه با طراحی سایت وکالت بسیار پیچیده تر است؛ زیرا که ارائه دهنده خدمات خاص به افرادی است که دچار مشکلات جدی در زندگی خود شده اند. به همین دلیل، ساخت اینگونه سایت ها مهارت های خاصی را نیاز دارد. اگر تصمیم گرفته اید، اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت حقوقی کنید، باید مسئولیت این کار را برعهده شرکتی بگذارید که تجربه کاری در این زمینه را داشته باشد.

17 ویژگی که باید یک سایت حقوقی با کیفیت داشته باشد !

وکلا به سایت حقوقی احتیاج دارند

بعضی ها تصور می کنند، طراحی سایت مختص به افرادی است که کالا می فروشند. در حالیکه این تصور کاملاً اشتباه است. شما حتی در صورت وکیل بودن، باید وبسایت وکالت داشته باشید. شما تنها در بستر اینترنت قادر خواهید بود که خودتان را بدرستی معرفی کنید. اگر مایل هستید، به عنوان یک وکیل با آرامش بیشتری امور حقوقی مردم را پیش ببرید، اولین قدم را برای این کار، محکم بردارید. در غیر اینصورت نمی توانید هم پای سایر وکلای مطرح کشور حرکت کنید و در انتها به انزوا کشیده خواهید شد.

چرا وکلا به سایت حقوقی نیاز دارند ؟

چرا شما باید رویال کد را برای طراحی وبسایت حقوقی خود انتخاب کنید؟

رویال کد خدمات متنوعی را در زمینه طراحی انواع وبسایت های فروشگاهی و حقوقی ارائه می دهد که متناسب با هر بودجه ای است. ما بین مشتریان خود هیچ تفاوتی قائل نمی شویم و حتی اگر بخواهید سفارش طراحی ارزان ترین نوع وبسایت را هم داشته باشید، بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت شما ارائه خواهیم کرد.
در حقیقت هدف ما در تیم طراحی رویال کد برآورده کردن تمام نیازهای شما می باشد. ما منافع کسب و کار شما را بر منافع خود ترجیح می دهیم زیرا رمز موفقیت را در رضایت مشتریان عزیز خود می دانیم:

جمع اوری اطلاعات برای طراحی سایت وکالت

تمام اطلاعات لازم را جمع آوری می کنیم

رویال کد در دو مرحله اقدام به بررسی نیازها و خواسته های شما می کند؛ در مرحله اول تیم مشاورین ما، جلساتی را جهت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از سوی شما خواهند کرد. در این جلسات، ما با دقت به حرف های شما گوش فرا خواهیم داد. و اطلاعات لازم را در مورد نوع فعالیت شما بدست خواهیم آورد.
در مرحله دوم نیز کارشناسان ما در مجموعه مدیریت رویال کد به ارزیابی اطلاعات جمع آوری شده می پردازند.

طراحی رابط کاربری سایت وکالت

تیم طراحان تجربه و رابط کاربری

بعد از جمع آوری اطلاعات لازم از جانب شما، تیم طراحان تجربه کاربری همراه با طراحان رابطه کاربری کار خود را آغاز می کنند. در این مرحله می بایست ساختمان اصلی وبسایت شما طراحی شود. این بخش نیز در دو مرحله صورت می پذیرد؛ در قدم اول ما یک طرح ابتدایی را برای تایید برای شما ارسال می کنیم. شما هر تغییری را که مد نظر داشتید می توانید به ما بگویید. مورد طراحی صفحات، دکمه ها، رنگ های بکار رفته و موارد دیگر، ایده دیگری را در ذهن داشتید، ما مورد توجه قرار خواهیم داد و بر اساس اصول طراحی تجربه و رابطه کاربری، آنها را اعمال خواهیم کرد. بعد از آنکه بدنه اصلی وبسایت به تایید نهایی شما رسید، نوبت به تیم برنامه نویسی رویال کد میرسد.

برنامه نویسی و ساخت سایت وکالت

برنامه نویسی اصولی قالب و وبسایت

تیم برنامه نویسی در رویال کد به دو گروه توسعه دهندگان فرانت اند و توسعه دهندگان بک اند تقسیم می شوند. این دو گروه مستقل از یکدیگر فعالیت می کنند و توسط مدیر پروژه به یکدیگر متصل می شوند. برنامه نویسان فرانت اند ما، قالب های شما را کاملاً بر اساس اصول سئو و به شکل بهینه طراحی می کنند. و به نوعی از پایه آن را با توجه به الگوریتم های گوگل و اصول بهینه سازی وبسایت بوجود میاورند.
برنامه نویسی در این مرحله چنان با دقت انجام می شود که بازدید کنندگان سایت در زمان کمتر از 3 ثانیه می توانند به صفحات مختلف سایت دسترسی داشته باشند. در نهایت نیز توسعه دهندگان بک اند، به کمک زبان PHP و فریم ورک معروف آن لاراول، سایت شما را کاملاً به شکل پویا در میاورند.

امنیت در طراحی سایت وکالت

امنیت وبسایت ها برای ما مهم است

در رویال کد تیمی متخصص جهت تامین امنیت وبسایت شما فعالیت می کنند. این گروه کاملاً با اصول فنی این حوزه آشنایی دارند و دسترسی هکرها را به سایت کاملاً قطع می کنند.

در طراحی سایت وکالت مهم ترین دارایی ما زمان است

زمان شما برای ما با ارزش است

همانطور که در بالا خدمت شما عرض کردیم، مسئولیت ها در رویال کد کاملاً تقسیم بندی شده است. این کار باعث می شود که تمام امور مربوط به طراحی وبسایت با سرعت بیشتری انجام بپذیرد و کارآیی افراد شاغل در هر بخش افزایش یابد؛ زیرا با تمرکز بیشتری می توانند فعالیت کنند. لازم به ذکر است رویال کد، رکورد طراحی سایت در 3 روز را نیز به نام خود ثبت کرده است.

ارائه اموزش رایگان پس از طراحی سایت وکالت

دریافت آموزش های رایگان

بعد از اتمام طراحی وبسایت حقوقی شما، رویال کد خود را ملزم به ارائه آموزش های لازم به شما می داند. شما با توجه به نوع وبسایتی که درخواست طراحی آن را داشته اید، جلسات آموزشی رایگان را دریافت خواهید کرد؛ در این جلسات شما در مورد نخوه عملکرد تمام قسمت های وبسایت به خوبی آموزش خواهید دید.

پشتیبانی کامل رایگان پس از طراحی سایت حقوقی

دریافت خدمات پشتیبانی رایگان

ما نام گروه پشتیبان خود را رویال پشتیبان گذاشته ایم؛ اعضای رویال پشتیبان 24 ساعته و 7 روز هفته در کنار شما خواهند بود و به هیچ وجه اجازه نمی دهند که کوچکترین مشکلی در زمان کار کردن با وبسایت خود داشته باشید. خدمات پشتیبانی نیز در رویال کد کاملاً به شکل رایگان است و مدت زمان آن با توجه به نوع سفارش شما بین 3 تا 12 ماه خواهد بود.

ما متعهد هستیم در طراحی سایت حقوقی شما نهایت کیفیت را ایجاد کنیم

تعهد کاری و پایبندی به اصول اخلاقی

رویال کد معتقد است تنها مجموعه ای موفق می شود که بر اصول اخلاقی متعهد باشد. اینکه آیا دانش برنامه نویسی دارید و یا خیر به هیچ وجه برای ما مهم نیست. ما تمام نکاتی را که باید در وبسایت شما پیاده شود، به دقت رعایت می کنیم و شما وبسایت بسیار با کیفیتی را از ما دریافت خواهید کرد. همچنین ما روی تحویل به موقع پروژه ها نیز تاکید داریم و شما وبسایت حقوقی خود را سر موعد مقرر تحویل خواهید گرفت.

اصولی که رویال کد خود را ملزم به رعایت آنها کرده است

اولین چیزی که در هر وبسایت حقوقی دیده می شود، ظاهر سایت است. شما باید در همان صفحه اول مخاطب را مجذوب خود کنید.
رویال کد با دارا بودن بهترین متخصصین حوزه تجربه و رابطه کاربری که شامل بهترین گرافیست ها می شوند، مخاطب را در همان لحظه نخست در سایت شما حفظ خواهند کرد. گروه طراحان تجربه و رابطه کاربری ما به خوبی می دانند که چطور احساس خوش آیندی را در مخاطبین شما بوجود بیاورند.

نکته ای که باید همیشه بخاطر داشته باشید این است که تمام کاربران اینترنت انسان های عجولی هستند؛ بنابراین تنها 3 ثانیه زمان دارید که آنها را به وبسایت خود هدایت کنید. این 3 ثانیه از هنگامیکه آنها روی عنوان سایت شما در گوگل کلیک می کنند، آغاز می شود.
توسعه دهندگان ما به خوبی از این موضوع آگاهی دارند و با مهارت خود در برنامه نویسی این مدت را به کمتر از سه ثانیه رسانده اند.
برای بررسی سرعت بارگذاری صفحات، بهترین مرجع سایت Google Page Speed است. ما امتیاز بالای 80 درصد و چراغ سبز گوگل را در وبسایت طراحی شده توسط رویال کد تضیمن می کنیم.

مهم ترین عامل دیده شدن وبسایت شما، سئو مناسب آن است. بعد از طراحی وبسایت حقوقی، این دومی قدمی است که باید برای پیشرفت خود در بستر اینترنت بردارید. سئو مناسب به عوامل بسیاری بستگی دارد و تنها محدود به محتوا نمی شود. شما باید کلمات کلیدی مناسب با حوزه کاری خود را بیابید، با قواعد کلمات کلیدی مَتا آشنایی داشته باشید و از اصول لینک سازی داخلی و خارجی آگاهی لازم را بدست بیاورید. انجام تمام این موارد بعلاوه موارد بیشمار دیگر، فقط توسط متخصصین سئو امکان پذیر است.
بکار گرفتن اصول سئو از همان آغاز برنامه نویسی شروع می شود.
همه مواردی که در سایت قرار داده می شود، باید مطابق با الگوریتم ها و قواعد گوگل باشد.
شرکت رویال کد توسط متخصصین سئو حرفه ای خود، گوگل را شیفته وبسایت شما خواهد کرد. ما تضمین می کنیم وبسایت شما هرگز از صفحه اول گوگل حذف نخواهد شد.

ما توان مالی مشتریان عزیز خود را در نظر گرفته ایم و متناسب با هر بودجه ای خدمات متنوعی در حوزه طراحی وبسایت وکالت ارائه می دهیم. از سویی دیگر، تمام وبسایت های طراحی شده توسط ما، دقیقاً مطابق با میل و خواسته شما بوجود می آیند و چیزی که برای ما الویت اول است، منافع شما است.

پایبندی به اصول اخلاقی اساس کار در رویال کد است؛ ما دقیقاً همان وبسایتی را تحویل شما خواهیم داد که به شما وعده داده بودیم. رویال کد کارآیی و کیفیت بالای وبسایت طراحی شده توسط خودش را کاملاً ضمانت می کند.
زمانبندی تحویل پروژه از قبل برای شما مشخص می شود. مطمئن باشید به هیچ وجه دیرتر از موعد مقرر وبسایت خود را تحویل نخواهید گرفت.

امنیت یکی از مهم ترین مواردی است که در طراحی هر نوع وبسایتی بخصوص وبسایت وکالت که اطلاعات حقوقی افراد در آنجا قرار دارد، باید مورد توجه قرار بگیرد. تیم حرفه ای ما در زمینه حفظ امینیت وبسایت، همه نکات لازم را در این مورد لحاظ کرده اند و شما از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت.

امکاناتی را که رویال کد در وبسایت حقوقی شما قرار میدهد

در وبسایت موسسه حقوقی هر آنچه را که برای شما کارآیی خواهد داشت، گنجانده می شود؛ قابلیت هایی که باید در وبسایت وکالت شما وجود داشته باشد، با توجه به نیازهای شما می توانند کاملاً به شکل اختصاصی طراحی شوند؛ اما در کل تمام وبسایت های حقوقی ساخته شده توسط رویال کد دارای این امکانات خواهند بود:

 • بخش هایی مجزا جهت ارائه خدمات مشاوره به صورت آنلاین در نظر گرفته خواهند شد.
 • صفحات بخصوصی را جهت معرفی و ذکر سوابق کاری برای شما طراحی خواهیم کرد.
 • قسمت های جداگانه ای را برای پرسش و پاسخ با کاربران و پاسخ به سوالات متداول آنها در نظر خواهیم گرفت.
 • صفحه ای را مخصوص دعاوی کیفری ایجاد خواهیم کرد.
 • پنل مدیریتی در سایت حقوقی شما به نحوی طراحی می شود که کار کردن با آن بسیار ساده خواهد بود.
 • طراحی یک صفحه مشخص برای تنظیم قرارداد های خارجی و داخلی روی وبسایت شما انجام خواهد شد.
 • قسمت جداگانه ای را مرتبط با دعاوی طلاق بوجود خواهیم آورد.
 • در وبسایت خود قادر هستید خدمات وکالت آنلاین را ارائه دهید.
 • صفحه ای را نیز برای ارائه آخرین اخبار حقوقی برای شما طراحی می کنیم.
 • کاربران شما براحتی قادر خواهند بود به صورت آنلاین از شما وقت مشاوره حقوقی دریافت کنند.
 • قسمتی را جهت عضویت موکلان بوجود می آوریم.
 • کاربران خود را براساس سطح بندی های مشخص می توانید گروه بندی کنید.
 • بدون هیچ مشکلی موکلان شما از روند پیشرفت پرونده های خود بصورت آنلاین آگاه خواهند شد.
 • قسمتی را در وبسایت شما برای محاسبه دقیق مهریه، ارثیه و دیه طراحی می کنیم.
 • می توانید مقالات خود را در قسمتی مجزا به شکل دسته بندی های مشخص منتشر کنید.
 • خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ مرتبط با نوع فعالیت خودتان در اختیار شما قرار می دهیم.
 • طراحی قالب های کاملاً سفارشی سازی شده متناسب با نوع فعالیت و سلیقه شما.
 • دریافت وبسایت هایی که از لحاظ امنیتی هیچ مشکلی نخواهند داشت.
 • از خدمات مشاوره و آموزش های رایگان رویال کد بهره مند می شوید.
 • دریافت پروژه ها را با کیفیت بالا و سر موعد مقرر تضمین می کنیم.
قیمت طراحی سایت حقوقی

تعرفه طراحی سایت وکالت

ما با بهترین قیمت برای شما اقدام به طراحی سایت حقوقی می کنیم

طراحی سایت وکالت با وردپرس

قالب آماده

 • چیدمان اختصاصی
 • 3 ماه پشتیبانی رایگان
 • سه جلسه آموزش کار با پنل سایت
 • 1 جلسه مشاوره رایگان
 • مدت زمان انجام پروژه : ۲۰ روز کاری

شروع از :

3,900,000 تومان

برام طراحی کنید

تا به الان 25 سایت وکالتی با این پکیج طراحی شده است

طراحی سایت حقوقی با وردپرس

قالب اختصاصی

 • رابط کاربری اختصاصی
 • 6 ماه پشتیبانی رایگان
 • 6 جلسه آموزش کار با پنل سایت
 • 2 جلسه مشاوره رایگان
 • مدت زمان انجام پروژه : ۵۰ روز کاری

شروع از :

12,000,000 تومان

برام طراحی کنید

تا به الان 39 سایت حقوقیی با این پکیج طراحی شده است

بسته محبوب

طراحی سایت حقوقی اختصاصی

با زبان php

 • رابط کاربری اختصاصی
 • 12 ماه پشتیبانی رایگان
 • 8 جلسه آموزش کار با پنل سایت
 • 4 جلسه مشاوره رایگان
 • مدت زمان انجام پروژه : ۹۰ روز کاری

شروع از :

18,000,000 تومان

برام طراحی کنید

تا به الان 18 سایت وکالتی با این پکیج طراحی شده است

گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از سایت حقوقیی در صورت عدم رضایت شما مبلغ به صورت کامل بازگشت داده می شود

آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است !

کار و پروژه های اخیر طراحی سایت

سکرت تی وی

سکرت تی وی

secret-tv.com

کارن چاپ

کارن چاپ

karenprinet.com

ماهان لیبل

ماهان لیبل

mahanlabel.com

لوت کمپین

لوت کمپین

lutcamping.com

خانه زبان کرمان

خانه زبان کرمان

klhouse.ir

مشتری قلب تپنده ما

آنچه شما
در مورد رویال کد می گوید

مجید نظری

مدیریت بوژان

مجید نظری مشتری طراحی سایت وکالت

به جرائت می توانم بگوم که شما بهترین انتخاب برای طراحی سایت هستید ، واقعا خوشحالم که با شما آشنا شدم

جزئیات بیشتر مدیریت بوژان

صادق مهاجری

آموزگار زبان

صادق مهاجری مشتری طراحی سایت وکالت

بسیار خرسندم که طراحی سایتم را به شما سپردم ، شما با عشق واقعی تک تک درخواست های من را انجام دادین و از این بابت ممنونم

جزئیات بیشتر مدرس زبان

طراحی سایت خود را به ما بسپارید

فقط کافیه با ما تماس بگیرید !