۱۰ هاست برتر ایران


10 هاستینگ برتر ایران | بهترین شرکت های هاستینگ ایران

یکی از سؤالاتی که هنگام راه اندازی وبسایت و شروع کسب و کار اینترنتی برای همه پیش می آید انتخاب هاست مناسب و هاست چیست است. مسئله انتخاب هاست نه تنها برای افراد حرفه ای بلکه برای کسانی که به تازگی وارد دنیای اینترنت شده اند یکی از دغدغه های اصلی و مهم است و رویال کد تصمیم گرفته است که بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) در این مقاله معرفی کنند.

شما در مقاله بهترین شرکت های هاستینگ ایران با موارد زیر به صورت کامل آشنا می شوید ؟

 • معیار های افراد حرفه برای انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران
 • عوامل مؤثر در انتخاب هاست
 • پهنای باند
 • فضای میزبانی هاست
 • امنیت
 • میزان منابع اختصاص یافته به هاست
 • آپتایم (uptime)
 • ادون دامین (addon domain)
 • ساب دامین
 • گواهی امنیتی
 • پنل مدیریت
 • پشتیبانی
 • بک آپ گیری
 • تفاوت سرویس های هاستینگ
 • سرور اختصاصی
 • سرور مجازی
 • هاست اشتراکی
 • هاست داخلی یا هاست خارجی؟
 • برای خرید هاست چه امکاناتی را باید در نظر بگیریم
 • معرفی بهترین شرکت های هاستینگ ایران
 • معرفی میهن وب هاست
 • معرفی ایران سرور
 • معرفی شرکت برتینا
 • معرفی شرکت هاست ایران
 • معرفی شرکت میزبان فا
 • معرفی شرکت نت افراز
 • معرفی شرکت هاست دی ال
 • معرفی شرکت ایران هاست
 • معرفی شرکت پارس دیتا
 • معرفی شرکت هاست نگار

تازه کارها از خود می پرسند افراد حرفه ای بر چه اساسی بهترین شرکت های هاستینگ ایران را انتخاب میکنند؟

افراد حرفه ای بر اساس تجربه شخصی چند عامل مانند کیفیت، سرعت، پشتیبانی، امنیت، پایداری و مواردی از این دست را جزء ملاک های انتخاب هاست می دانند.
رویال کد در این مقاله قصد دارد شما را با ملاک های انتخاب هاست و بهترین شرکت های هاستینگ ایران آشنا کند.
قبل از شناخت عوامل مؤثر درانتخاب هاست، بهتر است سری به سایت webhosting.info بزنیم.

ده هاست برتر ایران | 10 هاست برتر ایران | بهترین شرکت های هاستینگ ایران

این سایت هر ساله بهترین شرکت های هاستینگ هر کشور را معرفی می کند، البته این آمار براساس تعداد دامین های ثبت شده بین المللی است، پس نمی توان به عنوان یک مرجع معتبر برای انتخاب هاست در نظر گرفت. اما می توان با استفاده از این سایت گزینش هاستینگ ها را محدود تر کرد.

عوامل مؤثر در انتخاب هاست

همانطور که در بالا اشاره شد، انتخاب یک هاست مناسب به کیفیت، سرعت، پشتیبانی، امنیت و پایداری و قیمت مناسب بستگی دارد. اما این ها تمام موارد لازم برای انتخاب هاست نیست. در انتخاب هاست شاخص های بسیاری مدنظر قرار می گیرد. شرکت های هاستینگ بسیاری در ایران وجود دارند که تمام این شاخص ها را دارند اما نتوانسته اند جزء بهترین شرکت های هاستینگ ایران  قرار گیرند. در ادامه عواملی که در انتخاب هاست تأثیرگذار هستند را معرفی میکنیم:

عامل موثر پهنای باند در انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

پهنای باند

به میزان ترافیک قابل مصرف در یک ماه، پهنای باند می گویند که با واحد GB معرفی میشود. هاست ها بسته به نوع کارایی دارای پهنای باند مشخصی هستند، شما مجاز هستید در طول یک ماه ترافیک مشخصی را استفاده کنید، در صورت استفاده از تمام ترافیک هاست شما ساسپند و سایت از دسترس خارج میشود و مجبور به خرید ترافیک اضافه برای هاست خود خواهید شد.
به طور مثال اگر پهنای باند شما GB 400 باشد، شما مجاز به تبادل دیتا بین سایت شما و کاربر در حد GB 400 هستید، که در فرمت های مختلف اطلاعات مانند ویدئو، عکس، صوت و یا متن حجم های متفاوتی را مصرف میکنند.

فضای میزبانی هاست

به میزان فضایی که برای بارگذاری اطلاعات و آپلود فایل روی هاست در اختیار دارید فضای میزبانی می گویند ، که شامل آپلود فایل در هاست، حجم اطلاعات دیتابیس، حجم استفاده شده برای ایمیل رسمی سایت می باشد.

عامل موثر امنیت در انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران

امنیت

امنیت سرورها یکی از عوامل تعیین کننده انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران می باشد ، امنیت سرور به عوامل بسیاری مانند منابع نرم افزاری و کانفینگ مناسب بستگی دارد.

میزان منابع اختصاص یافته به هاست

اگر زمانی تعداد بازدید کنندگان سایت شما افزایش پیدا کرد، میزان منابع هاست شما باید به گونه ای باشد که با کاهش منابع مواجه نشود، که البته اگر کانفینگ سرور به درستی انجام شده باشد درصد به وجود آمدن این مشکل کاهش می یابد.

آپتایم (uptime)

یکی از عوامل مؤثر در انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ، میزان آپتایم بودن هاست های آن شرکت است. آپتایم به معنی میزان در دسترس بودن سرور در طول یک ماه است. این عامل را تنها به صورت تجربی و با استفاده از ابزارهای مانیتورینگ می توان دست پیدا کرد. اغلب شرکت های میزبانی وب در ایران آپتایم 99 %را تضمین میکنند، به این معنی که در طول یک ماه تنها 1 %از سرور در اختیار نخواهد بود، پس شما باید به دنبال شرکت هاستینگی باشید که در طول یک ماه کمترین قطعی را داشته باشد. خوب است بدانید که داشتن آپتایم 100%تقریبا نشدنی است.

ادون دامین (addon domain)

به امکان راه اندازی یک سایت دیگر بر روی یک هاست addon domain می گویند. شاید در ابتدا به وجود داشتن یا نداشتن این ویژگی توجه نکنید، چون افزودن دامنه های دیگر پس از شکل گیری کسب و کار اینترنتی رخ می دهد. وجود addon domain موجب صرفه جویی در هزینه شما میشود، می توانید با یک هاست چندین سایت با دامنه های متفاوت و محتواهای مجزا داشته باشید.

ساب دامین

به زیر دامنه اصلی سایت، ساب دامین می گویند. که معمولا برای راه اندازی بخشی مجزا در سایت مانند فروشگاه یا وبلاگ به کار می رود.

عامل موثر گواهی امنیتی در انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران(10 هاست برتر ایران)

گواهی امنیتی

گواهی امنیتی یا SSL ،سایت شما را به پروتکل امنیتی https مجهز می کند. امروزه استفاده از گواهی SSL در سایت هایی که کسب و کار اینترنتی و خرید و فروش اینترنتی دارند فراگیر شده است. این گواهی به صورت رایگان یا با هزینه بر روی هاست ارائه می شود.

عامل موثر پنل مدیریت هاست در انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

پنل مدیریت

رابط کاربری بین هاست و کاربر است، که اغلب به صورت سی پنل و دایرکت ادمین ارائه میشود که هر کدام از این پنل های مدیریت ویژگی منحصر به فرد خود دارا می باشند

پشتیبانی

مهم عامل انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران نحوه ارائه و کیفیت پشتیبانی آن شرکت است  و شما در صورت بروز مشکل باید با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید و به این مشکل چه ساعتی از روز یا شب رسیدگی شود و یا چه مراحلی باید برای رفع آن انجام شود، همه و همه به تیم پشتیبانی هاست شما باز می گردد. بسیاری از سایت های هاستینگ پشتیبانی 7 روز هفته و 24 ساعته را اعلام میکنند اما در عمل چنین اتفاقی نمی افتد، پس باید هنگام خرید هاست از اطلاعات و تجارب دیگران استفاده کنید.

بک آپ گیری

تهیه بک آپ های روزانه و هفتگی از مهمترین مسائل برای هر مدیر وبسایت است. یکی از خدمات مهمی که هر شرکت هاستینگی باید به بهترین نحو انجام دهد ارائه بک آپ های منظم روزانه و هفتگی و ارائه آن در صورت نیاز مشتری در اسرع وقت است.

تفاوت سرویس های هاستینگ

شاید برای شما پیش آمده باشد که در وبسایت های ارائه دهنده خدمات میزبانی به عباراتی همچون هاست اشتراکی و سرور اختصاصی و یا سرور مجازی برخورد کرده باشید اما تفاوت بین این ها را ندانید. در ادامه توضیح کوتاهی درباره تفاوت و تعاریف این سه عبارت بیان خواهیم کرد.

تاثیر سرویس های هاستینگ در انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران(10 هاست برتر ایران)

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی یعنی تمام منابع سرور به سایت شما اختصاص می گردد و هیچ سایت دیگری بر روی سرور شما میزبان نمی شود ! سرورهای اختصاصی یکی از پرهزینه ترین گزینه های هاست است، اما ویژگی که دارد مناسب برای سایت های پربازدید و پرترافیکی است که به منابع زیادی احتیاج دارند. سرورهای اختصاصی هم در ایران هم در خارج از کشور ارائه می شوند.

سرور مجازی

سرور مجازی به این معنا است که بخشی از یک سرور اختصاصی را به شما اختصاص می دهند . ممکن است این سوال در ذهن شما به وجود بیاید که چه تفاوتی با هاست اشتراکی دارد؟ برای پاسخ به این سوال می توان گفت در هاست اشتراکی سرور بین 50 سایت به اشتراک گذاشته می شود اما در سرور مجازی بین تعداد خیلی کمتری به اشتراک گذاشته می شود و همین امر باعث می شود شما درصد کمتری با مشکل کمبود منابع رو به رو شوید، البته در هاست اشتراکی شما نمی توانید کانفینگ را تغییر دهید اما در سرور مجازی این امکان را دارید .

حتما بخوانید  10 فروشگاه اینترنتی برتر ایران

هاست اشتراکی

هاست اشتراکی شبیه یک برج عظیم است، که صدها خانواده در آن زندگی میکنند. شما به تمام منابعی که نیاز دارید دسترسی دارید اما هزینه کمتری نسبت به سرور اختصاصی و مجازی پرداخت می کنید. در واقع منابع را با سایر سایت ها شریک هستید.

هاست داخلی یا هاست خارجی؟

از لحاظ قیمت در حال حاضر شاید خرید هاست ایران بسیار به صرفه تر باشد، چون با افزایش قیمت ارز، هاست های خارجی به مراتب گران تر شده اند. برخی از مدیران وبسایت ها بر این باورند که سئو هاست های داخلی بسیار بهتر است تا هاست های خارجی، در هاست داخلی به خاطر موقعیت هاست و سرور در کشور دسترسی کاربران بسیار راحت تر بوده و از لحاظ سرعت، سایت سریعتر لود می شود و این مسئله در مورد هاست های خارج از کشور به خاطر پینگ بالاتر صادق نیست.

برای خرید هاست چه امکاناتی را باید در نظر بگیریم

برای خرید هاست باید به نوع امکانات و کارهایی که در سایت خود می خواهید انجام دهید توجه کنید. مثال اگر قصد دارید فروشگاه اینترنتی با محصولات متنوع و زیاد راه اندازی کنید قطعا ترافیک وبسایت شما بسیار بالا می رود و با این تفاسیر نیاز به یک هاست پرسرعت، با حجم و پهنای باند بالا دارید. و برعکس آن اگر سایتی با بازدید کم دارید و یا سایت شما فروشگاهی نیست نیازی به هاست با ترافیک بسیاربالا یا نامحدود ندارید. مورد دیگر در دسترس بودن و پشتیبانی بسیار خوب شرکت ارائه دهنده هاست است، که در زمان وقوع مشکلات این مورد کمک بسیار بالایی به شما می کند.

بهترین شرکت های هاستینگ ایران

حال که با ویژگی های یک هاست خوب آشنا شدیم به معرفی ده شرکت برتر در زمینه هاست خواهیم پرداخت. البته قبل از آن باید بدانید که شرکت های زیادی در زمینه هاستینگ در ایران فعالیت میکنند که البته هر کدام از آن ها خدمات مختلفی همچون ثبت دامنه، سرور مجازی، سرور اختصاصی، طراحی سایت، بهینه سازی سایت،برنامه نویسی، مانیتورینگ سایت و … ارائه می دهند اما در این مقاله ما به صورت تخصصی خدمات هاستینگ آن ها را بررسی میکنیم.
میهن وب هاست یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

میهن وب هاست

شرکت میهن وب هاست یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که فعالیت خود را از سال 89 شروع کرده است. همچنین نمایندگی رسمی Ripe در ایران و کارگزار رسمی ایران نیک می باشد. شرکت میهن وب هاست با وجود رقبای قدیمی خود و فعالیت تقریبا کم قدمتش، توانسته جایگاه خوب و قابل قبولی در میان مشتریان به دست بیاورد. از ویژگی های میهن وب هاست که باعث شده مشتریان به سمت آن بروند ارائه هاست های گوناگون از ایران و آلمان با کیفیت و قیمت های متفاوت است.یعنی شما می توانید با صرف هزینه کم یک هاست مناسب و با کیفیت را خریداری کنید. البته این نوع هاست بیشتر مناسب سایت هایی است که تعداد بازدید کنندگانش کم است.

مزایا میهن وب هاست
 • پشتیبانی سریع و به موقع
 • قیمت مناسب برای سایت هایی با بازدید کم
 • SSL رایگان تمامی سرویس ها
 • ارائه هاست لینوکس آلمان و ایران
معایب میهن وب هاست
 • برای سایت هایی با بازدید های بالا مناسب نیست

ایران سرور یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

ایران سرور

شرکت ایران سرور یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که از بهترین و قدیمی ترین شرکت ها در زمینه هاستینگ و سرورهای اختصاصی است. تنوع در سرویس های ارائه شده یکی از ویژگی های این شرکت است که آن را از سایر رقبایش متمایز می کند. ایران سرور به غیر از هاست معمولی ، هاست مخصوص پرستاشاپ، وردپرس، جوملا، هاست پربازدید، هاست میزبانی ایمیل را نیز ارائه می کند. این نوع هاست هایی که مخصوص سیستم های مدیریت ارائه می شوند، بهینه شده برای این نوع سایت هستند. مثال، هاست مخصوص وردپرس دارای کانفینگ خاص است تا وردپرس با بالاترین سرعت ممکن عمل کند . ارائه انواع مختلف هاست باعث میشود که مشتریان انعطاف بالایی در خرید هاست مورد نظر مطابق با نیازهایشان داشته باشند. از دیگر مزیت های بی نظیر ایران سرور می توان به ارائه هاست ابری اشاره کرد. با هاست ابری سایت شما قدرتمندتر و پایدارتر می شود و احتمال اینکه سایت های که بر روی هاست ابری  میزبانی می شوند از دسترس خارج گردند کمتر است . البته از لحاظ قیمت در بین رقبا از قیمت گذاری بالاتری برخوردار است، که یکی ازدلایل آن کیفیت و پشتیبانی بسیار عالی آن است که در هر ساعت از شبانه روز جهت رفع مشکلات شما پاسخگو هستند. ایران سرور برای سایت های پربازدید و بزرگ بسیار مناسب است. شاید برایتان جالب باشد که هاست سایت هایی مانند دیجی کالا، کافه بازار، شیپور و دیوار از این شرکت تهیه شده است که این خود نشان کیفیت بسیار بالای سرویس های این شرکت می باشد.

شما می توانید با وارد کردن کد تخفیف royalcode-host در خرید خود از ایران سرور 15 درصد تخفیف دریافت نمایید

مزایا هاست ایران سرور
 • ارائه هاست ابری
 • ارائه هاست مخصوص وردپرس، جوملا و پرستاشاپ
 • ارائه هاست های سازمانی با سرعت بالا
 • پشتیبانی عالی شبانه روزی
 • مناسب برای وبسایت های پربازدید و با ترافیک بالا
معایب هاست ایران سرور
 • قیمت بالا، که البته در برابر خدماتی که این شرکت ارائه می دهد نمی توان آن را جزء معایب دانست.

برتینا یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

شرکت برتینا

شرکت برتینا  یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که از قدیمی ترین شرکت های هاستینگ در ایران است که سرویس های متفاوت و زیادی با کیفیت های مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد. با توجه به قدیمی بودن شرکت برتینا و سرویس های متفاوتش مشتریان بسیاری دارد.
بسیاری از افرادی که تمایل به داشتن هاست با پهنای باند نامحدود دارند، برتینا نیاز این افراد را برآورده کرده است. برتینا به دلیل قیمت بالایی که دارد بیشتر برای سایت های بزرگ و پر ترافیک مناسب هستند، که یکی از مشتریان آن را می توان پشتیبانی رسمی پرستاشاپ در ایران معرفی کرد.

مزایا هاست برتینا
 • ارائه هاست با پهنای نامحدود
 • هاست بهینه شده برای وردپرس و جوملا
 • ارائه سایر خدمات مانند گواهی SSL و تبلیغات گوگل
 • پشتیبانی مناسب
معایب هاست برتینا
 • قیمت بالای سرویس

هاست ایران یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

هاست ایران

شرکت هاست ایران  یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که با سابقه درخشان ده ساله اش جزء یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ است. این شرکت تمرکز خود را روی ارائه هاست با سرور ایران قرار داده است که می توان گفت با توجه به قرارگیری سرور در ایران سایت هایی که میزبانی هاست ایران را در اختیار دارند از سرعت بسیار بالایی برخوردارند و همچنین قیمت آن هم نسبت به سایر شرکت های هاستینگ بسیار بیشتر است. از جمله مشتریان هاست ایران می توان به گروه مپنا،سرویس وبلاگ پارسی، آپارات و … اشاره کرد.

مزایا هاست ایران
 • دیتا سنترداخلی
 • پشتیبانی مناسب
معایب هاست ایران
 • عدم وجود دیتا سنتر خارجی
 • بک آپ گیری به صورت هفتگی انجام می شود
 • قیمت سرویس ها نسبت به سایر شرکت ها بالا است

میزبانفا یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

شرکت میزبان فا

میزبان فا  یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که جزء یکی از شرکت های تازه وارد در زمینه خدمات میزبانی است. میزبان فا با درج ریپورتاژ و تمرکز روی بازاریابی محتوا و ارائه هاست ورپرسی توانست جای خود را در عرصه رقابت باز کند. علاوه بر آن با ارائه 7 روز ضمانت بازگشت وجه ، کیفیت سرویس های خود را تایید می کند ، این شرکت اولین شرکت ارائه دهنده هاست ووکامرس در یران است و این ویژگی به نظر من واقعا فوق العاده است و ویدیو در رابطه با این سرویس در پایین برای شما قرار دادیم و پیشنهاد می کنم این ویدیو را مشاهده نمایید  ، اگر دنبال یک هاست وردپرسی با قیمت مناسب هستید این شرکت می تواند به شما کمک نمایید

حتما بخوانید  5 نکته مهم انتخاب هاست
مزایا میزبان فا
 • ارائه هاست وردپرسی
 • اولین ارائه دهنده سرویس هاست ووکامرس
 • پشتیبانی خوب
 • 7 روز گارانتی بازگشت وجه
 • هاست با فضای زیاد
 • قیمت مناسب
معایب میزبان فا
 • عدم ارائه هاست خارجی

نت افراز یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

شرکت نت افراز

شرکت نت افراز  یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که به دلیل متنوع بودن سرویس های ارائه شده برای هر کاربری و با هر توان مالی جزء یکی از ده هاستینگ برتر شناخته شده است. این شرکت میزبانی وب را از کشورهای فرانسه و ایران انجام می دهد.یکی از نقاط قوت شرکت نت افراز ارائه سرویس هایی با حجم بالا و قیمت پایین است که منجر به جذب مشتری شده است. ویژگی دیگر این شرکت، ارائه هاست دانلود است که به نظر کاربران بهترین هاست دانلود شناخته شده است که مشتریان را از تهیه هاست با حجم بالا بی نیاز گردانیده است. علاوه بر مواردی که ذکر شد ارائه دامنه رایگان و قیمت بسیار پایین دامنه IR یکی از عوامل پیشرفت و شناخته شدن این شرکت بود.

مزایا هاست نت افراز
 • هاست با حجم بالا
 • قیمت مناسب
 • دامنه رایگان IR
معایب هاست نت افراز
 • تنها کنترل پنل دایرکت ادمین دارد

هاست دی ال یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

شرکت هاست دی ال

میزبانی وب هاست دی ال  یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که برای سایت های پربازدید و پر ترافیک مناسب است، مانند سرزمین دانلود، نمناک، سافت 98 و … که هر کدام از این ها جزء وبسایت های پرترافیک هستند و میزبانی شرکت هاست دی ال را در اختیار دارند. سرویس دهی این شرکت به صورت عمومی نیست، شما برای خرید هاست پس از ثبت نام آدرس دامنه خود را معرفی کنید تا بررسی لازم انجام شود، پس از آن در صورتی که شرایط میزبانی وبسایت شما امکان پذیر بود، هاست را به شما اختصاص خواهند داد.

مزایا هاست دی ال
 • مناسب برای وبسایت های پرترافیک
 • پهنای باند بالا
 • پشتیبانی بسیار خوب
معایب هاست دی ال
 • عدم میزبانی هر وبسایت

ایران هاست یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

شرکت ایران هاست

ایران هاست یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران است که همانطور ازنام این شرکت پیداست، تنها هاست داخل ایران را ارائه می کند.این موضوع نشان از قدرت بسیار بالای این شرکت و توانمندی برای سایت های پربازدید است، ناگفته نماند به دلیل ارائه هاست داخل ایران قیمت های میزبانی وب ایران هاست نسبت به سایر رقبا بالاتر است. البته این شرکت در کنار هاست ایران، هاست ویندوز کانادا را هم ارائه می کند تا بتواند نظر مشتریانی که مایل به تهیه هاست خارجی هستند را جلب نماید. از دیگر امکانات ایران هاست می توان به ارائه هاست ابری اشاره کرد، ضمن آنکه سایت شما قدرتمند تر و پایدارتر می شود، مانع از دسترس خارج شدن سایت می شود. از دیگر مزایا ایران هاست امنیت بسیار بالای آن است.

مزایا ایران هاست
 • با توجه به میزبانی داخل کشور، از سرعت بالایی برخوردار است. البته این مورد به استفاده از سخت افزارهایی مانند هاردهای SSD که این شرکت برای تامین سرعت بالا استفاده می کند هم مرتبط است
 • تهیه نسخه های پشتیبان به صورت روزانه و اتوماتیک
 • مناسب برای وبسایت های پربازدید
 • امنیت بالا
معایب ایران هاست
 • قیمت بالا
 • برای وبسایت هایی با بازدید کم از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست

پارس دیتا یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

شرکت پارس دیتا

پارس دیتا یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که یک شرکت فعال در زمینه تولید نرم افزار و جزء یکی از بزرگترین سرویس های دیتا سنتر در ایران می باشد. قرار داشتن سرورهای میزبانی در داخل ایران مزایای زیادی از جمله سرعت بالا، دسترسی راحت تر به سرورها، امنیت بالا و مقابله با تحریم های احتمالی دارد این شرکت هم مانند سایر شرکت ها خدمات متفاوتی مانند میزبانی وب، ثبت دامنه، سرورهای اختصاصی و مجازی و … ارائه می دهد.

مزایا هاست پارس دیتا
 • تنوع در ارائه سرویس ها
 • بهره گیری از سرویس کولوکیشن، که در آن به جای اجاره کردن سرور از این مرکز داده پارس دیتا، سرور تهیه شده توسط مشتری به مرکز سپرده می شود
معایب هاست پارس دیتا
 • نداشتن گواهی SSL رایگان
 • محدودیت در پهنای باند
 • قیمت بالا که دلیل آن وجود سرورها در داخل کشور است که با این وجود قیمت بالای آن منطقی به نظر می آید

هاست نگار یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران)

شرکت هاست نگار

هاست نگار  یکی دیگر از بهترین شرکت های هاستینگ ایران (10 هاست برتر ایران) است که یکی از جدید ترین شرکت های ایرانی است که با ارائه خدمات خوب و مناسب توانسته جایی در میان مشتریان خود جلب کند و جزء یکی از بهترین شرکت های ارائه کننده خدمات میزبانی وب شناخته شود.
هاست نگار از کشورهایی همچون فرانسه، آلمان، انگلیس و ایران میزبانی وب سایت را انجام می دهد. این شرکت خدمات متفاوتی از هاست مانند هاست لینوکس، ویندوز، وردپرس و هاست قدرتمند ابری، گواهی نامه امنیتی و … را به مشتریان ارائه می کند. یکی از ویژگی های چشم گیر این شرکت فول بک آپ دوازده ساعته است، که این ویژگی در بین شرکت های هاستینگ بسیار کم به چشم می خورد. از دیگر ویژگی هاست نگار ارائه پهنای باند نامحدود روی تمام سرویس های میزبانی است.

مزایا هاست نگار
 • بک آپ گیری منظم و دوازده ساعته
 • ارائه هاست ابری، لینوکس و هاست مخصوص CMSها
 • ارائه فضا و پهنای باند نامحدود
 • امکان میزبانی چند سایت مختلف بر روی یک هاست
 • پشتیبانی از Anti DDos
 • پنل مدیریت Cpanel و LiteSpeed و Plesk
 • گواهینامه امنیتی SSL رایگان
 • ارائه هاست دانلود

طراحی فروشگاه اینترنتی

نتیجه گیری در انتخاب بهترین شرکت های هاستینگ ایران

در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین شرکت های هاستینگ ایران (ده هاست برتر ایران) را مورد بررسی قرار دهیم و نقاط ضعف و قوت آن ها را صادقانه بیان کنیم. در آخر باید این نکته را مد نظر قرار داد که ملاک های بسیاری برای انتخاب یک هاست مناسب وجود دارد اما نباید هیچگاه به دلیل نامحدود بودن و یا ارزان بودن یک هاست را انتخاب کرد. اگر سایت شما اطلاعات ارزشمندی دارد و یا کاربران زیادی دارد اصلا مناسب نیست که یک هاست ارزان را تهیه کنید، اولویت اول شما باید کیفیت سرویس، پشتیبانی مناسب و اعتبار شرکت باشد. گاها پیش آمده که به خاطر مشکلی که در شب روی سایت اتفاق افتاده و عدم پاسخ گویی پشتیبانی زحمات چند ماهه یک تیم به باد رفته است. در این مواقع ارائه بک آپ کمک بسیار زیادی به شما می کند، تصور کنید که اگر شرکت هاستینگ به هر دلیلی نتواند بک آپ را به شما برساند، چه اتفاقی خواهد افتاد! امید است که با مطالعه این مقاله توانسته باشیم شما را در انتخاب هاستینگ مناسب برای سایتتان کمک کرده باشیم.در پایان ارائه نظرات در مورد این مقاله یا میزبانی وب شرکت های متفاوت می تواند گامی رو به جلو در بهتر شدن وبسایت رویال کد باشد.

 

۱۰ شرکت برتر طراحی سایت ایران


pdf

دانلود فایل PDF مقاله : ۱۰ هاست برتر ایران

دانلود
دیدگاه‌های این نوشته

65 پاسخ به “۱۰ هاست برتر ایران”

 1. کیمیا j.s گفت:

  سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرامی
  من مدتهاست از سرورها و هاست های میهن وب هاست استفاده میکنم. پشتیبانیشون عالیه. یادم نمیاد حتا از نیمه شب گذشته باشه و یدونه تیکت بیش از ۱۵ دقیقه تاخیر جواب داده بشه. …

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام از اینکه تجربه تون با به اشتراک گذاشتید متشکرم 🙂
   بله میهن وب هاست یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایران است که می توان به آن اعتماد کرد

 2. خلیل گفت:

  از مشکلات خیلی بد میزبان فا اینه که بک اپ هفتگی میگیره خوب یه سایت حرفه ای فعالیت های زیادی توی یک هفته انجام میده بعد و اگر اتفاقی بیوفته تمامی زحمتاتش هدر میده هاستینگ هست که بک اپ روزانه بگیره تا تایم کمتری از هفتگی باشه حداقل؟؟؟؟

 3. رویا جدیدی گفت:

  شرکت هاست نگار رو باید بزارید اول لیست با توجه به کاربر های راضی که داره من ندیدم یک نفر ازش بد بگه شرکت منصفی هستش

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام از اینکه نظر خود را با ما در میان گذاشتید متشکرم اما نظر شما طبق تحقیقات ما مقداری غیر واقعی است رویا خانم عزیز

 4. امیر اصلانی سایت دوچرخه گفت:

  خیلی معرفی خوبی داشتید از هاست دوستان من از شرکت هاست نگار دارم استفاده میکنم کاملا هم راضی هستم البته نظر شخصیه بنده هستش

 5. cami گفت:

  سلام،یه سوال داشتم خواهشا جواب بدین،،خیلی مهمه میخوام سایت فیلم طراحی کنم با وجود هاستی مثل ترنبیت چه نیازی داره که هاست های پر هزینه بخریم.آیا میشه با هاست ترنبیت هم سایت فیلم رو راه اندازی کرد.ممنون میشم اگه جواب بدین.

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام دوست عزیز
   با پرداخت هزینه بالاتر قطعا کیفیت بالاتری دریافت می کنید ، در مورد اپلود بوی هم باید خدمتتون بگم این سایت لینک مستقیم در اختیار شما قرار نمی دهد بنابراین شما رضایت کاربر را در طولانی مدت از دست می دهید

 6. محمود سنجری گفت:

  سلام اینجا هم خیلی تعریف از هاست نگار رو میکنن میتونم بپرسم هاست دانلود مناسب هم داره ؟

 7. فرهاد گفت:

  من کلی ضرر مالی و زمانی دادم تا بالاخر یه هاستینگ خوب پیدا کردم هاست نگار بهترین نتجیه تجربه های منه راضی هستم عالیه

 8. محمد اکبری گفت:

  بد ترینش همون میزبان فا هستش اصلا راضی نبودم سایتم خراب شد کلی زحمتم خراب شد

 9. نیما گفت:

  فقط هاست نگار انصافا من میزبان فا هاست گرفتم واقعا اذیت شدم همش تبلیغ الکی ولی هاست نگار بهترینهه عالیه ممنونم از شما و هاست نگار

 10. امین جوادی گفت:

  با توجه به تمامی مورد هایی که گفتید بنده به شخصه به تمامی کاربرای حرفه و غیر حرفه ای شرکت هاست نگار رو پیشنهاد میکنم خودم دارم چند ساله استفاده میکنم بسیار راضی هستم. ممنون مطالب خوبتون

 11. صادق قرگوزلو گفت:

  من تقریبا با تمامی این هاستینگ ها و سرویس ها کار کردم.
  بهترین هاستینگ ایرانی که باهاش کارکردم parspack.com بود و واقعا عالین…

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام از اینکه تجربه خودتون با ما در مورد بهترین شرکت های هاستینگ ایران در میان گذاشتید متشکرم 🙂

 12. علی بهار گفت:

  سلام و احترام
  به نظرم این لیست بازم نیاز به بازبینی بیشتری داره من از پارس هاست یه سال سرویس گرفتم فقط جون کندن بود پشتیبانی ۰
  ولی برعکس اون سرویس های مثل رادکام ، نت افراز ، میزبان وردپرس و….. خیلی سرعت و سرویس دهی شون بیشتره که تواین لیت جا ندارن…

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام از اینکه تجربه خودتون با ما به اشتراک گذاشتید متشکرم 🙂
   این لیست طبق تجربه و تحقیق تیم تولید محتوا رویال کد است ، بنابراین در اپدیت های بعدی در صورت تایید تیم تحقیق تولید محتوا در لیست بهترین شرکت های هاستینگ ایران این سرویس دهنده ها نیز اضافه می گردد

 13. اسمان گفت:

  تقریبا فکر کنم ۵۰۰هزارتومان فقط پول هاست داده ایم و مشکلات. نهایتا رسیدم به آسمان هاست که عالی است که پرشوروانرژی هستند و خیلی هم کمک و پشتیبانی خوب دارند..♥

 14. علی نقیی گفت:

  سلام کسی از بریتا استفاده کرده؟کیفیت داره؟ من میخاوم بخرم اما تا ادم خودش نخریده و استفاده نکرده نمیشه گفت که خوبن یا بد

 15. میلاد شیخی گفت:

  میهن وب هاستینگ سرور بهترینه. من گرفتم و فوق العاده راضیم. هم سرعت خیلی خوبی داره هم برای پشتیبانی سریع پاسخ میدن و کار ادمو راه میندازن

 16. ارمان گفت:

  به هیچ عنوان از هاست ایران چیزی نخرید
  به هیچ عنوان
  فقط یک پشتیبان داره اونم هیچی سر در نمیاره
  دو بار گولشو خوردم
  اقا من اگر از شرکتشون نالانم به خاطر پشتیبانی مسخره است . بخدا تا سه روز هم شده که جواب تیکت رو نداده سه روز الاف بودم نه تلفن شرکت جواب میدن نه جواب درست و حسابی
  از هاست ایران نخرید نخرید

 17. سعید گفت:

  من از هاست نگار سرویس میگرفتم واسه سایتای مشتریام. به شدت پشتیبانی ضعیفی داره هم از نظر اخلاقی، تخصصی و هم از نظر زمان پاسخ دهی.
  پیشنهادم اینه که به هیچ وجه کیفیت رو فدای قیمت نکنید و از این سرویس دهنده های ضعیف که اعتبارتون رو خراب می کنند استفاده نکنید..

 18. محمد گفت:

  سلام وقت بخیر
  من همیشه از میهن وب هاستین خریدم واقعا خوب بوده ! هاست های cpanel واقعا عالی و کابردی هستن
  اما هاست های دیگه ای هستن حتی کار کردن باهاشونم واقعا سخت و پیچیدست

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام محمد جان بله شرکت میهن وب هاست یکی از بهترین شرکت های هاستینگ ایران است
   از اینکه تجربه تون با ما به اشتراک گذاشتید واقعا خوشحالم 🙂

 19. سجاد گفت:

  سلام کسی از میزبان فا هاست تهیه کرده ؟
  اگه کسی تهیه کرده میشه بگید هاستش چطور بود ؟(کیفیت و پشتیبانی )

 20. حسین گفت:

  بر چه اساسی هاست نگار رو در این لیست گذاشتید هاست های بسیار ضعیفی داره و من بشخصه چند ماهی بودم و کاملا ناراضیم قطعی فراوون داره

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام ، از شما بابت انتشار نظر خود ممنونم ، ما براساس تعداد مشتریان و تحقیقات و تست هفت روزه سرویس های توسط تیم تحقیق رویال کد این شرکت ها رو معرفی کردیم و هیچ کدام از شرکت ها رو پیشنهاد یا رد نمی کنیم

 21. صابر گفت:

  فوق العاده ترینشون به نظر من نت افزار هست … واقعا عالین بخصوص پشتیبانیشون

 22. سالار گفت:

  ای کاش برخی سایت ها از اعتماد سواستفاده نمیکردند. بعضی از شرکت های هاستینگ اولش خوبن اما بعدش …. خیلی باید در انتخاب حواسمون جمع باشه

 23. سمیرا گفت:

  نظرتون درباره برخی که هاست رایگان ارائه میدن چیه؟

 24. دنیا رادمهر گفت:

  ایران هاست واقعا قیمتش وحشتناک بالاست …!

 25. فروتن گفت:

  خسته نباشید مطلب خوبی بود

 26. فرزانه گفت:

  با قسمتی که گفتید هاست داخلی بهتره واقعا موافق هستم .. هم از لحاظ قیمت و هم سرعت بهتر است.

 27. سروش گفت:

  خسته نباشید واقعا… گرد آوری این مطلب قطعا نیاز به زحمت بوده و داده های خوبی رو برای ما به جای گذاشتید.

 28. احسان گفت:

  ایران سرور بهترینه. من گرفتم و فوق العاده راضیم.

 29. الیار گفت:

  سلام شما خودتون از چه هاستی استفاده میکنید ؟
  اگه میش درباره قیمت و کیفیت و پشتیبانی توضیح بدید مرسی

 30. طراح گفت:

  سلام مقاله خوبی بود .
  یک سوالی داشتم :
  برای طراحی سایت فیلم چه هاستی میخواد ؟
  منظورم اینه که حجمش چقدر باشه و پهنا چقدر باشه و …

  • حجت وطن خواه گفت:

   سلام
   شما می توانید برای هاست اصلی سایتتان ۵ گیگابایت فضا دریافت نمایید و برای فایل هایتان هاست دانلود تهیه نمایید

 31. حجت وطن خواه گفت:

  سلام
  خیلی خوشحالیم که توانسته ایم به شما خدمتی کرده باشیم

 32. حسين گفت:

  بجز شركت هاست دى ال كه واقعا از نظر كيفيت خوب هست ، بقيه شركت ها سرويس خيلى با كيفيتى ارائه نميدن و همشون در رده سرويس دهنده معمولى هستن، بعضى ها پشتيبانى خوبى دارن اما كيفيت بسيار مهم تر از پشتيبانى هست.
  بيشتر تبليغات و شوآف دارن تا خدمات مناسب.
  ميتونستيد از شركت پارس پك هم نام ببريد.

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   با سلام ، ما تمام این سرویس ها را تست کرده ایم و پس اطمینان معرفی کرده ایم ، البته به هیچ عنوان هیچ کدام را پیشنهاد نمی کنیم و فقط نقد و بررسی این هاستینگ را انجام دادیم ، بله شرکت هاست دی ال کیفیت خوبی دارند چون به هر سایتی خدمات رسانی نمی کنند .شرکت پارس پک متاسفانه به دلیل باگی که در سیستم این شرکت یافتیم معرفی نکردیم

   از شما بابت اعلام نظرتون بسیار متشکرم 🙂

   • سید امیر گفت:

    سلام خسته نباشید
    یعنی چی باگ مالی پیدا کردین؟
    میشه توضیح بدین.
    (من از سرویس هاس این شرکت استفاده می کنم)

    • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

     سلام دوست عزیز ، این سرویس دهنده یک باگ مالی دارد که حدودا ۳ ساله پیش بهشون ریپورت این باگ را دادیم اما این سرویس دهنده پس از گذشت سه سال هنوز این باگ را حل نکردن ، به عنوان مثال شما ای پی اختصاصی دریافت کنید برای سرویس ماهانه تون برای تمدید مقداری منابع هاست رو تغییر بدید دیگر هزینه ای پی را پرداخت نمی کنید

 33. ابراهیم گفت:

  من تقریبا با تمامی این هاستینگ ها و سرویس ها کار کردم.
  بهترین هاستینگ ایرانی که باهاش کارکردم parspack.com بود و واقعا عالین.

  • حجت وطن خواه گفت:

   سلام
   از اینکه نظر خود را به اشتراک گذاشتید متشکریم
   اما ما به دلیل اینکه در سیستم شرکت پارس پک یک باگ مالی یافته ایم آن را در این لیست قرار نداده ایم

 34. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:۱ ستاره

 35. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:۵ ستاره

 36. ساسان گفت:

  هاست ابرى هرگز از دسترس خارج نميشه؟ واقعا اين رو با كدوم سند عنوان كردين؟ هيچ تكنولوژى در هاست ابرى ايران سرور بجز لايت اسپيد وجود نداره، ابرى كه هيچى حتى كلاسترى هم وجود نداره!
  تقريبا پول هيچى رو از شما ميگيرن.

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   با سلام بسیار ممنونم نظر خود را اعلام کردید ، متن اصلاح شده ، و حرف شما درسته هاست ابری هم از دسترس خارج میگردد اما درصد آن کمتر است و ما با توجه به تجربه شخصی و تحقیق های که کردیم ایران سرور را جز ۱۰ هاستینگ برتر ایران معرفی کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Top