چرا یک وکیل به سایت نیاز دارد؟


چرا وکلا به سایت نیاز دارند

همونطور که میدونید امروزه سایت ها در حال گسترش هستند و بسیاری از مشاغل هستند که سایت دارند و سایت مهم ترین رسانه تبلیغاتی آنها است، اما اکثرا شرکت ها و تیم ها هستند که به فکر داشتن سایت هستند و بقیه افراد زیاد به دنبال این نیستند که یک سایت حرفه ای و عالی داشته باشند که از مزایا اون برخوردار باشند و بتونند از طریق اون بازاریابی خودشون رو گسترش بدن، یکی از مشاغل که بسیار هم سایت براشون پر کاربرد هست وکیل ها هستند که سایت میتونه براشون بسیار عالی باشه و اونارو به افراد بیشتری معرفی کنه، ما در این مقاله میخواییم درباره طراحی سایت وکالت صحبت کنیم و بگیم اصلا چرا این عزیزان به سایت نیاز دارند و چه مزایایی با داشتن سایت نسیب اونا میشه.

بررسی طراحی سایت برای وکلا

خیلی خب می خواهیم به اصل مطلب بپردازیم و بگیم چرا سایت برای وکیل ها مناسب هست، همونطور که میدونید و گفتیم سایت ها بسیار عنصر خوبی برای بازاریابی و شناخته شدن هستند، شما با داشتن یک سایت می تونید تا حد بسیار زیادی خودتون رو معروف کنید و حتی به یک برند تبدیل بشید.

برخی از افراد فکر می کنند که شرکت ها هستند که فقط به سایت نیاز دارند و بقیه مشاغل دیگه لازم نیست سایت داشته باشند و یا داشتن سایت برای اونا بیهوده است، اما اصلا اینطور نیست و شما اگر یک وکیل هستید ، سایت برای شما بسیار ضروری خواهد بود و با داشتن سایت میتونید خیلی کسب و کار خودتون رو گسترش بدید.

بررسی طراحی سایت برای وکلا

ممکنه یک دفتر وکالتی داشته باشید که فقط مراجعه کنندگان یک محله خاص این دفتر رو بشناسند و به شما مراجعه کنند، اینکه به یک محله بسیار کوچک وابسته باشید خیلی بده و شما باید همیشه در شناخته شدن خودتون و برند شدن خودتون کوشا باشید تا بتونید هم نام خودتون رو بزرگ تر کنید و هم کسب و کاری که دارید گسترده تر بشه تا مراجعه کنندگان بیشتری داشته باشید.

طراحی سایت وکیل

داشتن یک سایت برای شما که وکیل هستید بسیار مناسب هست و مزایا بسیار زیادی هم به همراه خودش براتون داره، شما با داشتن سایت رسما حضور خودتون رو به صورت اینترنتی شروع کرده اید و همین باعث میشه که کاربران بیشتری هم به سمت شما بیان و از شما استفاده کنند، ما در ادامه مقاله به معرفی مزایا سایت وکلا می پردازیم که بتونید مزایا داشتن سایت وکلا را کامل درک کنید و خیلی ساده بتونید یک سایت برای خودتون سفارش بدید تا در اینترنت هم حضور داشته باشید و مراجعه کننده ای بیشتری رو به سمت خودتون جذب کنید.

مزایای سایت برای وکیل ها

مزیت های بسیار زیادی برای وکیل ها در سایت هاشون هست و همین مزایا باعث میشه که وکلا به سمت سایت بروند و برای خودشون سایت داشته باشند، ما در این بخش به معرفی برخی از این مزیت ها میپردازیم و به شما اطلاعاتی در این زمینه می دهیم که بتونید با این مزیت ها آشنا بشید و اگر یک وکیل هستید برای خودتون یک سایت داشته باشید و زمینه کاری خودتون رو بسیار گسترده تر کنید.

برند سازی

یکی از اصلی ترین مزایای سایت برای وکلا برند سازی هست، این برند سازی باعث میشه که مراجعه کنندگان و اعتبار یک وکیل بسیار بیشتر بشه و بتونه پیشرفت زیادی در زمینه وکالت داشته باشه.

مزیت سایت برای وکیل ها

البته برند سازی به همین سادگی ها هم نیست اما یکی از ابزار هایی که برای برند سازی شما میتونه مفید باشه داشتن یک سایت هست و میتونه برند شما رو بین مردم و افرادی که در اینترنت حضور دارند جا بندازه.

جذب افراد بیشتر

شما با داشتن یک دفتر وکالت میتونید افراد یک منطقه رو در دسترس داشته باشید و همین افراد رو به سمت خودتون جذب کنید اما توجه داشته باشید از 100 نفری که در آن منطقه حضور دارند همگی به شما مراجعه نمی کنند و ممکن هست اصلا شمارو مورد توجه خودشون قرار ندن نهایت 5 نفر رو میتونید با استفاده از اصول بازاریابی و ایجاد نیاز به سمت خودتون جذب کنید که این بسیار تعداد کمی هست و ممکنه اصلا این 5 نفر هم بعد از مدتی دیگه به سراغ شما نیان، هرکسی هم دلایل خودش رو برای اینکه به سراغ شما بیاد یا نیاد داره و این نشان دهنده این نیست که شما در امور کاری خود مشکل دارید.

جذب مشتری برای وکلا

اما در اینترنت اینطور نیست شما هرچه بیشتر تلاش کنید بیشتر میتونید افراد رو به سمت خودتون جذب کنید، برای مثال می تونید با داشتن یک سایت، با اندکی هزینه تبلیغات کنید و کلی کاربر جدید رو به سمت خودتون سوق بدید، این مهمه که شما رو افراد زیادی بشناسند چون نه تنها خودشون از شما استفاده میکنند بلکه اگر کار شما خوب بوده باشه شما رو به افراد دیگه ای هم معرفی می کنند که این باعث میشه روز به روز بازار کار شما گسترده تر بشه.

دسترسی 24 ساعته

یکی دیگه از مزیت های داشتن سایت این هست که شما به صورت 24 ساعته در اینترنت فعال هستید و اصلا نیاز نیست که هر لحضه در دسترس باشید تا کاربران سوال های خودشون رو بپرسند، این خیلی میتونه مهم باشه چون ممکنه یک کاربری در ساعت 2 بامداد یک سوالی داشته باشه و شما هم در دسترس نباشید با داشتن سایت میتونه سوال رو از شما بپرسه و شما سر وقت خیلی ساده این سوال رو پاسخ بدید و مراجعه کننده رو به سمت خودتون جذب کنید.

مزیت های داشتن سایت برای وکلا

اما اگر فقط یک دفتر وکالت داشته باشید نمیتونید هرگز به صورت 24 ساعته فعال باشید و یک تایمی را مجبور به استراحت هستید و باید به خانه برگردید و یا یک سری تایم هست که شما کار دارید و نمیتونید به دفتر خودتون جهت ارائه خدمات باشید.

شناخته شدن توسط افراد بیشتر

همونطور که گفتیم در اینترنت میتونید به صورت میلیونی مراجعه کننده جذب کنید و همین باعث میشه که بازار کار شما گسترده تر بشه، مهم ترین راه اندازی سایت وکلا این است که شما توسط افراد بیشتری شناخته خواهید شد و میتونید از این طریق خودتون رو بین مردم محبوب تر کنید.

جذب مراجعه کننده وکلا

این مزیت بسیار مهم هست که شما رو افراد زیادی بشناسند و در صورتی که به وکیل نیاز دارند به شما مراجعه کنند ، پس علاوه بر برند سازی شما یک فرد محبوب خواهید شد و افراد زیادی هم با شما آشنا می شوند.

پذیرفتن مراجعه کننده به صورت آنلاین

خیلی خب یکی دیگه از دلایلی که سایت می تونه براتون خوب باشه اینه که میتونید با استفاده از سایت سفارش های مراجعه کننده هارو به صورت اینترنتی دریافت کنید و به صورت آنلاین اونا رو راهنمایی کنید و یا وکالت اونارو قبول کنید تا بتونید از حقشون دفاع کنید، این خیلی مهمه که به صورت اینترنتی سفارش داشته باشید چون در زمانی که خواب هستید هم میتونید رزرو کننده داشته باشید و بعد باهاشون در ارتباط باشید.

در ضمن می توانید درگاه پرداخت آنلاین به سایتتون متصل کنید تا کاربران با هر سفارشی که میدن سریعا هزینه اون رو خیلی ساده به صورت آنلاین پرداخت کنند.

دسترسی ساده تر به اطلاعات

کاربران شما دسترسی ساده تر میتونن به اطلاعات شما داشته باشند، برای مثال 100 نفر میخوان شما رو بشناسند و شما برای معرفی خودتون باید 100 بار متن خودتون رو تکرار کنید تا همه این افراد شما رو بشناسند اما با داشتن یک سایت میتونید اطلاعاتتون رو در سایت قرار بدید و کاربران خیلی ساده میان به سایت مراجعه می کنند و از طریق اطلاعات داخل سایت بیشتر با شما آشنا میشن.

ارائه مطالب و نکات آموزشی به مراجعه کننده

خیلی از افرادی که به سمت وکیل ها میرن هیچ چیزی درباره وکالت نمیدونن و نیاز هست که یک سری مطالب آموزشی رو بهشون ارائه کنید تا بیشتر با کار شما آشنا بشند و یا پاسخ سوال هایی که دارن میتونن از طریق مطالب آموزشی شما به دست بیارند.

ارائه مطالب و نکات آموزشی به مراجعه کننده در سایت

شما میتونید خیلی ساده یک سری مطالب و نکات آموزشی در سایت خودتون قرار بدید تا کاربران با مطالعه اونا اطلاعات بیشتری درباره وکالت داشته باشند و یا سوالاتی که دارند رو در بین همین مطالب پیدا کنند و با خوندن این نکاتی که ارائه میدید ممکنه تمام مشکلاتشون رفع بشه، این مطالب آموزشی کمک می کنه که اعتبار و رتبه سایت شما بالا بره و کاربران زیادی هم به شما ملحق بشن و میتونید با یک سری عملیات بازاریابی اونا رو به مشتری ها خودتون تبدیل کنید.

پیگیری پرونده توسط افراد به صورت آنلاین

شما میتونید تمام کار های مربوط به وکالت رو به صورت آنلاین انجام بدید و به صورت مداوم در دفتر خودتون یا حتی منزل خودتون با مراجعه کنندگان در ارتباط باشید، برای مثال می توانید آخرین وضعیت پرونده های افراد رو در پنل های خودشون قرار بدید تا بتونن اونارو مشاهده کنند و متوجه بشن امور وکالتی که داشتن تا کجا پیش رفته و در چه مراحلی داره به سر میبره .

مدیریت ساده مراجعه کنندگان

گاهی اوقات ممکنه که مشغله کاری انقدر زیاد باشه که شما نتوانید به خوبی این افراد رو مدیریت کنید و نتونید وضعیت پرونده های اونارو کنترل کنید و همین باعث میشه که اونا از شما ناراضی باشند و دیگه به سمت شما نیان، اما با داشتن سایت اینطور نیست و شما میتونید مدیریت خیلی ساده تر و حرفه ای تری نسبت به این افراد داشته باشید و این افراد رو میتونید راحت تر در دسترس خودتون داشته باشید.

مدیریت ساده مراجعه کنندگان وکلا

خیلی خب مزایای داشتن سایت رو برای یک وکیل کاملا براتون شرح کردیم و به شما توضیح دادیم که چقدر میتونه یک سایت برای وکلا مفید باشه، امیدواریم تا این بخش مقاله به خوبی با دلایل داشتن سایت آشنا شده باشید و مزیت های آنها را درک کرده باشید، اما اصلی ترین مشکلی که وکلا دارند این هست که خودشون اصلا وقت ندارند طراحی سایت یاد بگیرند و خودشون اقدام به طراحی سایت وکلا کنند.

چطور یک وکیل میتواند سایت داشته باشد؟

خیلی خب ممکن هست شما یک وکیل باشید اما وقت نداشته باشید که یک سایت برای خودتون طراحی کنید علاوه بر وقت طراحی سایت موضوعی تخصصی است و باید برای اون تخصص های لازم را داشته باشید تا بتونید این کار رو انجام بدید.

بهترین راه این هست که طراحی سایتتون رو بسپارید به یک فرد و تیم هایی که این کار رو انجام میدن، البته این کار اصلا ساده نیست چون ممکنه که تیم و یا فرد مورد نظر شما برای طراحی سایتتون تخصص کافی رو نداشته باشه و باعث ایجاد مشکل برای شما بشه، پس باید بگردید تا یک تیم بسیار حرفه ای پیدا کنید.

طراحی سایت وکلا را به رویال کد بسپارید!

رویال کد یک تیم بسیار حرفه ای در زمینه طراحی سایت هست که میتونه به شما کمک کنه تا یک سایت حرفه ای داشته باشید و طراحی سایتتون را جدیدترین تکنولوژی ها و بهترین راه حل انجام می دهد، شرکت طراحان نوباوه فردا (رویال کد) بیش از 4 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت داشته است و تونسته که تا کنون رضایت مشتریان رو نسبت به کار خودش جلب کنه، اگر شما هم یک وکیل هستید و یا سفارش طراحی یک سایت برای وکیل را دارید میتونید از خدمات رویال کد استفاده کنید و طراحی سایتتون رو به این تیم حرفه ای بسپارید.

طراحی سایت وکلا با کیفیت عالی

یکی از مزیت های رویال کد این هست که شما نیاز نیست بودجه بسیار زیادی برای اینکار داشته باشید بلکه میتونید با هزینه بسیار مناسب یک سایت برای خودتون داشته باشید و در بستر اینترنت با همراهی رویال کد فعالیت خود را آغاز نمایید (رویال کد فقط یک تیم نیست …)

سخن پایانی:

ما در ین مقاله قصد داشتیم که درباره طراحی سایت وکلا با شما صحبت کنیم و به شما اطلاعات ارزشمندی از جمله دلایل داشتن یک سایت برای کار خود ، مزایای که با طراحی سایت وکلا به دست می آوردید در اختیار شما بگذاریم ، اگر به صورت کامل این مقاله رو خونده باشید حتما با مبحث مربوط به سایت وکلا آشنا شدید و اطلاعات کاملی رو بدست آوردید، امیدواریم از خواندن این مقاله لذت بره باشید.

هر سوالی در زمینه طراحی سایت دارید میتونید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگو شما باشند


pdf

دانلود فایل PDF مقاله : چرا یک وکیل به سایت نیاز دارد؟

دانلود
دیدگاه‌های این نوشته

27 پاسخ به “چرا یک وکیل به سایت نیاز دارد؟”

 1. شادمهر محمدیان گفت:

  اینکه با داشتن یه سایت، وکیل که چه عرض کنم، هرکسی میتونه به میلیون ها کاربر دسترسی داشته باشه و خدمات و محصولاتش رو به راحتی ارائه بده، بحث داشتن سایت رو خیلی هیجان انگیز میکنه.

  حالا طراحی سایت وکلا از این جهت میتونه باحال و پرسود باشه که یه سیستم رزرو مشاوره آنلاین اگه بتونیم راه بندازیم توی همچین سایتی و بعد به درگاه پرداخت هم وصلش کنیم، و سایت رو هم درست و حسابی سئو کنیم، خیلییی راحت میتونیم خدمات مشاوره آنلاین رو به بهترین شکل ممکن ارائه بدیم!

 2. شباهنگ گفت:

  دلیل اینکه طراحی سایت واسه وکلا انقدر مهمه و خیلی خوبه که همه وکلا یه سایت داشته باشن دقیقا همین بحث برندسازی هستش. چون همونطور که اشاره شد، توی منطقه و شهر خودشون نهایتا مگه چند نفر میخوان ایشون رو بشناسن؟ من فکر میکنم تعدادش به ۱۰۰ هزار تا هم نرسه ، تازه خیلی هم زیاد گفتم!!!!!

  اما، اگه بیان و کسب و کار خودشون رو آنلاین کنن، خیلی راحت میتونن به میلیون ها کاربر دسترسی داشته باشن و در ضمن میتونن یه سیستم پیگیری پرونده به شکل آنلاین هم برای خودشون پیاده سازی کنن و خلاصه لذتشو ببرن:)

 3. رضا حقی گفت:

  نه فقط وکلا، کلا از نظر من همه مشاغل باید بیان به این سمت که بیزینس خودشون رو آنلاین کنن و از این فضای بزرگ و بی نظیر استفاده کنن.

  بنظرم یه قصابی و یه مرغداری هم میتونن بیان سایت بزنن، کلا مهم نیست داری چه کاری انجام میدی، مهم اینه که بیای اصول اولیه رو یاد بگیری و بعد با طراحی یه سایت حرفه ای و شیک و جذاب، خودت رو به کلی آدم معرفی کنی و از این بازار سهم خودت رو بگیری.

  طراحی سایت وکلا واقعا یه ضرورته و از اونجایی که مسائل حقوقی از اهمیت بالایی برخوردار هستن، یه وکیل میتونه با معرفی خودشو تخصصش، کار بزرگی انجام بده.

 4. سمیرا غلامپور گفت:

  وکلا به این خاطر به سایت نیاز دارن که میتونن با استفاده از اون، خیلی بیشتر بین مردم دیده بشن. ببینید ، یه وکیل هرچقدر هم که ماهر و خبره باشه، نهایتا فقط توی شهر خودش میتونه معروف بشه و به مردم خدمت کنه و از این راه یه کسب درآمدی هم بکنه.

  توی یه شهر بزرگ، اصلا ما میایم معادلات رو بهم میزنیم و میگیم توی شهر خودش میتونه با ۵ میلیون آدم ارتباط داشته باشه ( مثلا توی تهران زندگی میکنه ) .

  اما وقتی میاد وبسایت میزنه و در کنارش شبکه های اجتماعیش هم راه میندازه، خیلی راحت به بیش از ۳۰ میلیون کاربر دسترسی داره و میتونه مثل آب خوردن، البته با رعایت یک سری اصول و تولید محتوای مستمر و منظم، خودش رو در سایت و شبکه های اجتماعی جا بندازه …

 5. حامد محمدی گفت:

  واسه یه وکیل، داشتن سایت بشدت میتونه روی برندینگش تاثیر بذاره و اونو تبدیل به یه برند کنه. یه نکته جالبی که هست اینه که افراد، خیلی سریعتر از سازمان ها میتونن تبدیل به برند بشن.

  چون مردم وقتی تصویر خود فرد رو میبینن خیلی سریعتر میتونن بهش اعتماد کنن. در حالی که وقتی یه شرکت قراره بیاد برند خودش را بسازه، شاید از همون اول مدیر اون شرکت نیاد جلوی دوربین و کلا هیچکس اثری از اون شرکت پیدا نکنه. واسه همینه که مردم خیلی دیر اعتماد میکنن بهشون.

  توی این شرایط کرونایی هم که هست، طراحی سایت برای وکلا میتونه گزینه خیلی خوبی واسه افزایش درآمدشون باشه.

 6. moslem amini گفت:

  طراحی سایت واسه وکلا واقعا الان یه ضرورته. حالا درسته که شغلشون طوریه که حتی توی کرونا باز هم مراجع خواهند داشت، اما اگر بدونن چه فرصت هایی توی اینترنت واسشون وجود داره، قطعا به فکر داشتن یه سایت واسه خودشون میفتن.

  جدای از قرارهای حضوری و دادگاه رفتن و این چیزا، یه بخشی از درآمد وکلا توی مشاوره دادنشون هست. واسه ارائه مشاوره و نکات مهم هم حتما نیازی نیست که با شخص متقاضی رو در رو حرف بزنن. از طریق تلفن یا وبینار هم میتونن مشاوره بدن و درآمد خوبی هم از این راه کسب کنن.

  تجربه خودم در حوزه برندینگ و مارکتینگ و مدیریت کسب و کار اینو میگه که بهتره علاوه بر داشتن یه سایت حرفه ای، باید شبکه های اجتماعی خودشون رو هم راه بندازن!

 7. امیرعلی بهوندیان گفت:

  طراحی سایت واسه وکلا هم مثل بقیه مشاغل سختی های خاص خودش رو داره. منم با رویال کد موافقم، واقعا همه وکلا نیاز دارن یه سایت داشته باشن واسه معرفی بیشتر بیزینس خودشون تا بتونن بین افراد بیشتری دیده بشن و کسب و کارشون رونق پیدا کنه.

  توی این اوضاع کرونایی هم واقعا سایت میتونه مثمر ثمر واقع بشه. خیلی از مشاوره های حضوری رو میشه آنلاین هم انجام داد. حتی شاید کیفیت مشاوره های آنلاین از حضوری هم بیشتر باشه.

  در کل داشتن یه سایت واسه وکلا واقعا نیازه و اینکه به یه تیم حرفه ای بسپرنش هم که از اون مهمتره!
  طبق شناختی که از رویال کد دارم، بنظرم میتونن طراحی سایت وکلا رو به بهترین شکل ممکن انجام بدن!

 8. شیوا گفت:

  سلام من یه همچین سایتی نیاز داشتم اما میخام ورد پرس نباشه و دستی همه کراها انجام بشه ایا ممکن هست ؟

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام دوست عزیز ، بله مشکلی ندارد ، لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا در خدمتتون باشیم

 9. ali-jh گفت:

  سلام خسته نباشید ایا چنین سایت هایی بازخورد هم دیگه داره ؟ چون معمولا افراد سمت شبکه های اجتماعیی مثل تلگرام و واتساپ کشیده شدن

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام دوست عزیز اگر برای مارکتینگ هر سایتی با هر موضوعی برنامه ریزی درستی انجام شود حتما باخورد خوبی خواهد داشت و شبکه های اجتماعی یک ابزار بسیار عالی برای مارکتینگ سایت است

 10. jasem گفت:

  برای چنین سایتی ایا ممکنه درگاه پرداخت داشته باشه هزینه ها درج شده باشن و کاربر هزینه رو پرداخت کنهو بعد مشاوره بتونه بگیره ؟

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام بله شما می توانید نوبت دهی آنلاین و پرداخت هزینه به صورت آنلاین در سایت وکلا داشته باشید دوست عزیز

 11. camyar alahi گفت:

  slam )
  سایت های این چنینی واقعا خیلی خوب و عالی هستن دیگه نیاز نیست کلی دنبال دفتر و …گشت میشه از طریق یه جستجو کارو انجام داد

 12. اردشیر جهانی گفت:

  وقت بخیر برای داشتن چنین سایتی و مدیریتی که بشه کلا با گوشی انجام بشه همه کارها ممکنه ؟ و هزینه رو اعلام بفرمایید لطفا

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام ، وقت شما هم بخیر ، سوال شما گنگ است عزیز لطفا سوال خود را واضح بپرسید بپرسید ممنونم

 13. سالاری گفت:

  برای ساخت چنین سایتی همراه با تمامی مواردی که گفتین و افزودن چت روم انلاین که دو طرفه و عالی باشه چقد هزینش میشه ؟ متشکرم

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام دوست عزیز هزینه طراحی سایت وکلا به نحوه پیاده سازی سایت بستگی ، لطفا جهت استعلام قیمت با شماره های دفتر تماس بگیرید ، متشکرم

 14. romano گفت:

  سلام برای چنین سایتهایی کجا خوبه تبلیغ کرد ؟ دیگه همه توی اینستاگرام هستن فکر نمیکنم خود سایت فایده ای داشته باشه

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام
   شبکه های اجتماعی متاسفانه ثبات کافی را ندارند و ممکن است به دلایل مختلف بسته شوند و البته اعتماد سازی در سایت بسیار راحت تر از شبکه های اجتماعی می باشد

 15. sajad gh گفت:

  خسته نباشید عرض میکنم واقعا عالی ، من سایت مشاوره نیاز داشتم و طوری باشه که بشه روی همه دیوایس ها نشون داده بشه

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام
   از طریق بخش چت آنلاین یا تیکت یا شماره تماس های موجود در سایت با همکاران دپارتمان طراحی سایت ارتباط برقرار نمایید

 16. سارا بیاتی گفت:

  سلام متشکرم از شفاف سازیی که انجام میدید و نحوه انجام کار رو دقیق میگید این خیلی خوبه و خاص میتونه باشه

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام لطفا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید تا نحوه ی انجام کار به صورت کامل به شما توضیح داده شود

 17. ALI J گفت:

  وقت بخیر 🙂

  برای توضیحاتی که دادید متشکرم اگر برای داشتن چنین سایتی درگاه پرداخت هم بخایم فعال کنیم چقدر هزینش میشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Top