اسنپ یا تپسی


اسنپ یا تپسی | تپسی یا اسنپ | رویال کد

اسنپ یا تپسی (تپسی یا اسنپ) ؟

تاکنون شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد رفتن به مکانی خاص مدنظرتان باشد و با آژانس‌ها تماس گرفته باشید تا به راحتی و به سرعت به موقعیت مکانی دلخواه خود برسید.اما در این خصوص باید این نکته را ذکر کنیم که شاید شما در مکانی خاص قرار بگیرید که دسترسی به آژانس فراهم نباشد و یا دسترسی به آن سخت باشد همچنین مسیر تاکسی خور هم وجود نداشته باشد . در بر خورد با این حالت راه حل چیست ؟ بله در چنین شرایطی که شما برای رسیدن به مقصد مورد نظرتان عجله دارید و دسترسی به هیچ وسیله حمل و نقل مطمئن و معتبر هم وجود نداشته باشد ممکن است تحت فشار عصبی شدیدی قرار بگیرید و در نهایت خیلی دیر به مقصد برسید.اما ماجرا به همین جا و به همین روال ختم نمی شود.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از اینترنت کسب و کار های آنلاین ( کسب و کار اینترنتی ) رونق بسیاری یافته است و دچار محبوبیت و استقبال فراوانی نیز شده اند. چرا که آنها توانسته اند به خوبی مشکلات چالش دار را حل و فصل نمایند .
اگر شما در چنین شرایطی قرار بگیرید راه حل چیست ؟ با ما همراه باشید تا به بررسی راهکار خوب بپردازیم :
همانطور که در قسمت بالا ذکر کردیم کسب و کار های آنلاین ( کسب و کار اینترنتی ) بسیار محبوب شده اند. یکی از این کسب و کار های آنلاین ( کسب و کار اینترنتی ) درخواست آنلاین آژانس است . بله اینترنت همیشه به شما کمک می کند . ثبت درخواست آنلاین آژانس توسط چهار برند تپسی ، اسنپ ، کارپینو و اژانسی (اسنپ یا تپسی ،تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی ) است.

شاید برای شما هم جالب باشید بدانید که چگونه اسنپ یا تپسی حمل و نقل درون شهری را اینترنتی کردند !

آری اخیراً همه ما علاقه داریم که در خانه وسایل مورد نیاز خود را دریافت کنیم و وقت کمتری صرف خرید و سفارش های حضوری کنیم. به همین دلیل یکی از ایده های گسترش اینترنت همین موضوع روانشناسی است. با اینکه این مورد مزایای بی شمار و فرصت های بی شماری ایجاد می کند که شرایطی دیگر را به وجود می آورد. اما معایبی هم دارد. این موضوع روی حمل و نقل عمومی هم تأثیر گذاشته است. اینکه افراد به راحتی بتوانند از خانه و یا مکان های دیگر در شرایط فوری به راحتی به یک آژانس مطمئن و امن دسترسی داشته باشند از اهمیت خاص و فوق العاده ای برخوردار است.

ایده ی جهانی آژانس‌های آنلاین از شرکت اوبر آمریکایی بود. این شرکت بسیار موفق با پیاده سازی این ایده ی موفق فرصت هایی را در کشورهای دیگر از جمله ایران به وجود آورد. این ایده طی مدت بسیار کوتاهی مورد استقبال قرار گرفت. و مردم توانستند از رفاه و امکانات بیشتری برخوردار شوند.

در اوبر روش هایی برای شناسایی مشتری های خاص وجود دارد که در زیر به شرح آن می پردازیم (الگوبرادری اسنپ یا تپسی) :

 1. شناسایی تلفن های متعدد که مربوط به یک مشتری خاص است
 2. مانیتور کردن کاربرانی که به صورت مداوم این اپلیکیشن را باز و بسته و به اصطلاح چک می کنند.
 3. بررسی پروفایل مشتری در شبکه های اجتماعی

که این دسته موارد به تحلیل رفتار مشتریان باز می گردد و نقش مهمی در تأمین امنیت مسافران و رانندگان نیز دارد.
در ایران میان ۲ شرکت خدمات رسان (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) در زمینه حمل و نقل شهری به نام های تپسی و اسنپ(اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) رقابت فوق العاده ای وجود دارد. این دو شرکت (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) در زمینه درخواست تاکسی (آژانس) آنلاین فعالیت دارند. هر دو شرکت (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) کار خود را به خوبی انجام می دهند.
شما به راحتی می توانید با نصب دو اپلیکیشن اسنپ و تپسی (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، تپسی و اسنپ ) بر روی گوشی های هوشمند خود از خدمات این دو شرکت استفاده کنید.
شاید برای شما جالب باشد بدانید که کدام یکی از دو نرم افزار تپسی (تپ سی) و اسنپ (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) برای اولین بار اقدام به پیاده سازی این ایده در ایران کرد؟
در این قسمت باید بگوییم که اسنپ (snapp) برای اولین بار در ایران این ایده را پیاده سازی کرد و به سرعت تعداد نصب بالایی در تلفن های هوشمند پیدا کرد و پس از آن نرم افزار تپسی (تپ سی) پا به عرصه رقابت و خدمت رسانی گذاشت.

اپلیکیشن اسنپ یا تپسی

اگر بخواهیم در خصوص ظاهر این دو اپلیکیشن (اسنپ یا تپسی) صحبت کنیم باید بگوییم از لحاظ ظاهری شبیه به هم هستند. به مواردی که در زیر به شرح آنها می پردازیم توجه نمایید :

 1.  سیستم ثبت نام در هر دو اپلیکیشن (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) به یک صورت است اما اگر شما بخواهید با نرم افزار اسنپ به حساب کاربری خود وارد شوید امکان اینکه شما بتوانید با حساب کاربری gmail خود لاگین نمایید نیز وجود دارد.
 2.  پس از اینکه شما در اسنپ وارد شوید نقشه تهران به نمایش در می آید . ایکون سمت پایین محل فعلی شما را بر روی نقشه نمایش می دهد لذا اگر شما مقصد را انتخاب نمایید می توانید هزینه سفر را مشاهده کنید. همچنین اگر خودروی اسنپ در نزدیکی محل مورد نظر شما قرار داشته باشد سفر شما زودتر انجام می شود. ضمناً پس از درخواست تایید شما این درخواست برای راننده نیز ارسال خواهد شد و اگر راننده نیز درخواست شما را تایید کند اطلاعات تاکسی نظیر نام و نام خانوادگی ، تماس و … در دسترس شما قرار خواهد گرفت. و در نقشه نیز فاصله تاکسی با مکان شما نیز به نمایش در خواهد آمد.
 3.  در تپسی (تپ سی) شما می توانید به واسطه پیامک ثبت نام نمایید . پس از لاگین در تپسی (تپ سی) روند سفارش تاکسی شبیه به اسنپ عمل خواهد کرد و پیامکی برای شما خواهد آمد که اطلاعات راننده نظیر نام و نام خانوادگی و شماره تماس در آن وجود دارد.
 4.  پرداخت آنلاین در هر دو سیستم وجود دارد و به واسطه افزایش اعتبار یا پرداخت نقدی وجود دارد.
 5. در اسنپ به دلیلی قدیمی تر بودن تعداد خودروهای بیشتری در تمامی شهر ها وجود دارد امکان لاگین توسط حساب کاربری گوگل هم وجود دارد
 6. در تپسی (تپ سی) هزینه های کمی متفاوت تر از اسنپ هست (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) . به اصطلاح کمی ارزانتر هست در برخی مسیر ها . خودرو ها با کیفیت تر هستند. امکان نمایش ترافیک لحظه نیز وجود دارد.
 7. در اسنپ رانندگان استخدام شرکت نیستند و توجه شما را به این نکته جلب می نمایم که اگر در اسنپ یک آژانس یا تاکسی درخواست نمایید آنها می توانند بپذیرند و یا نپذیرند .
 8. در اسنپ سن قانونی ۱۸ سال معیار مهمی است . به ‌طوری که اگر سن قانونی شخص به ۱۸ نرسیده باشد و در اسنپ اقدام به ایجاد حساب کاربری کرده باشد اگر اسنپ از این موضوع آگاه شود حساب او را مسدود خواهد نمود.
 9. در اسنپ فقط می توان یک حساب کاربری ساخت و یک فرد نمی تواند همزمان ۲ حساب کاربری داشته باشد.
 10.  یکی از مواردی که توجه همه مسافران را به خود جلب می نماید این است که گاهی برخی از تاکسی های درون شهری با اینکه ظرفیت ۴ نفر را دارند اما ۶ الی ۵ نفر هم سوار می کنند . و خوشبختانه یا متاسفانه قانونی در اسنپ وجود دارد که رانندگان باید ۴ نفر مسافر سوار نمایند و در این شرایط ظرفیت تکمیل است.همچنین سوار کردن سگ و کالا در خودرو ممنوع است.
 11.  مسافرانی که از اسنپ درخواست تاکسی می کنند طبق قوانین امکان همراه داشتن کالاهایی نظیر مواد مخدر ، مواد منفجره و مشروبات الکلی و … نخواهند داشت.
 12.  در تپسی (تپ سی) اگر شما اولین سفر خود را انجام دهید تا میزان سقف ۱۵ هزار تومان رایگان خواهد بود که ممکن در آینده این ایده دچار تغییراتی بشود.
 13.  امتیازدهی به رانندگان در تپسی (تپ سی) نیز وجود دارد. چنانچه شما در پایان سفر از رانندگان تپ سی رضایت داشته باشید می توانید از میان اعداد ۰ تا ۱۰ به آنها امتیاز بدهید. چنانچه شما عددی کمتر از ۸ به آنها بدهید علت آن را باید متذکر بشوید. جالب است بدانید معمولاً رانندگانی امکان ادامه فعالیت خواهند داشت که امتیاز بالای ۸ بگیرند.
 14.  در تپسی امنیت بسیار مهم است. اگر شما از سرویس تپسی (تپ سی) استفاده کنید می توانید اطلاعاتی که برای شما ارسال خواهد شد را با دیگر افراد مانند دوستانتان ، اقوام و خانواده و… به اشتراک بگذارید . با این کار اطمینان همه افراد نسبت به مسیر و نوع خودرو بیشتر خواهد شد.
  در تپ سی دو نوع سرویس وجود دارد : سرویس تپسی (تپ سی) دربستی و سرویس لاین به صورت چند مسافری .همچنین در تپسی سه سرویس اقتصادی ، پرو و پرایم نیز وجود دارد. اگر در تپسی سرویس چند مقصدی را نیز انتخاب کنید این امکان را دارید که تمام سفر های خود را با یک درخواست انجام دهید.
 15. در تپسی امکان تعیین زمان انتظار نیز وجود دارد به این صورت که می توانید در حین سفر توقف داشته باشید و به انجام کار های کوتاه خود بپردازید و سپس مجدداً سفرتان را ادامه دهید.

کد تخفیف تپسی | اسنپ یا تپسی

حال که با برخی ویژگی های جالب از تپ سی و اسنپ (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) آشنا شدید می توانیم در مورد تاریخچه هر یک از این دو برای شما اطلاعاتی جالب و تفکر برانگیز ذکر کنیم . با ما همراه باشید :

آیا با این استقبال گسترده برایتان سؤال شده است که تاریخچه اسنپ و تپسی (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) به چه صورت بوده ؟

اسنپ چگونه آغاز به کارکرده است ؟

اسنپ فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ آغاز کرد . مالکیت آن متعلق به گروه اینترنتی ایران است گروه اینترنتی ایران در سال ۱۳۹۳ تأسیس شد و استارت آپ های بامیلو ، زود فود ، پین تاپین را اداره می کندجالب است بدانید شرکت ایرانسل نیز از سهامداران این گروه است. مدیر ارشد اجرایی اسنپ شهرام شاهکار است و به گفته ایشان “این تاکسی آنلاین با رکورد یک میلیون سفر موفق روزانه ، هفتمین استارت آپ حوزه حمل و نقل آنلاین در دنیا است.
این سرویس هم اکنون در تهران ، کرج ، اطفهان ، شیراز ، مشهد ، قم ، تبریز ، اهواز ، بابل ، ارومیه ، کرمان ، یزد و اردبیل فعال است.و این موضوع برای رفاه حال شهروندان مناسب است.
می توان گفت تپسی این نرم افزارِ درخواست تاکسی آنلاین از خرداد ماه ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت رسمی در تهران آغاز نمود.
شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس برندی تحت عنوان تپسی (تپ سی) معرفی کردند. موسسان این شرکت سه دانش آموخته هستند. مدیریت و سرمایه گذاری تپسی کاملا ایرانی است. بنیان گذاران تپسی آقایان میلاد منشی پور ، حمید مهینی و هومن دمیرچی می باشند.
در مقابل نرم افزار تپسی (تپ سی) نیز امکان خدمات رسانی به شهر های تهران ، کرج ، مشهد و اصفهان را قرار داده است . در تپسی (تپ سی) مسافران می توانند پس از ارسال درخواست خود در صورت عوض شدن نظر یا هر دلیل دیگیری درخواست خود را بدون اینکه جریمه بشوند یا از حساب کاربری آنها هزینه کم شود درخواست خود را لغو نمایند.

اگر بخواهیم در خصوص محبوبیت این دو اپلیکیشن (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) بیشتر شرح دهیم می توانیم به نکات زیر اشاره کنیم:

 1.  اسنپ اپلیکیشی فارسی و دارای رابط کاربری ساده است.
 2. رانندگان اسنپ با اخلاق و منظم هستند.
 3.  اسنپ بیش از سی هزار راننده در سراسر ایران دارد .
 4.  در اسنپ احترام به مشتری مهم ترین قانون است.
 5.  مشخص بودن قیمت و هزینه سفر در ابتدا ی سفارش
 6.  امکان رد یابی تاکسی در طول مسیر به واسطه نقشه
 7.  خالی حرکت نکردن تاکسی ها در مسیر برگشت . به‌طوری که که تاکسی ها می توانند در مسیر برگشت نیز درخواست های دیگری را بپذیرند.اینکه امکان بازگشت به مسیر ثابت برای رانندگان حذف شده است ، سبب می شود تا راننده بتواند از همان منطقه مسافر دیگری را بپذیرد و به این صورت تعداد سفر های یک راننده می تواند افزایش یابد . این روند نیز در کاهش طبیعی قیمت های نیز تأثیر دارد.
 8. امکان انجام کار پاره وقت برای هر قشری از مردم نیز وجود دارد. اغلب در وبلاگ اسنپ رانندگان معرفی می شوند و شما می توانید به آن وبلاگ مراجعه کنید تا از اطلاعات رانندگان آگاه شوید مزیت معرفی رانندگان در وبلاگ به صورتی است که اطمینان شما را بیشتر جلب می کند اگر رانندگان را بشناسید شما دیگر دچار سردرگمی نخواهید بود.
 9. سیستم نظر سنجی رانندگان برای مسافران هم در اسنپ وجود دارد. به این صورت که رانندگان می توانند میزان رضایت خود را از یک مسافر به استفاده از دو گزینه بله و خیر اعلام نمایند. اگر راننده ای از یک مسافر ناراضی باشد با زدن گزینه خیر پشتیبان های شرکت از این موضوع آگاه خواهند شد و با راننده تماس گرفته و در خصوص سفر های اخیرش با وی صحبت می کند و در صورت صحت از ارائه سرویس به این مشتری خاص جلوگیری به عمل می آورند.با این استراتژی امنیت و آرامش رانندگان نیز تأمین خواهد شد.
 10.  تپسی نیز قیمت های متعادل و مقرون به صرفه ای دارد.
 11. تپسی اپلیکیشنی فارسی با رابط کاربری ساده و راحت است.
 12.  در تپسی کیفیت خدمات نسبت به آژانس‌ها در سیستم های سنتی بسیار بالاتر و متعادل تر است به‌طوری که ۹۵% افرادی که قبلا در تپسی سفارش خود را ثبت کرده اند و از این خدمات استفاده کرده اند برای بار دوم و سوم نیز از همان خدمات استفاده کرده و باز هم سفارش داده اند.
 13.  امنیت درتپسی به خوبی لحاظ شده است. مسافران قبل از ثبت درخواست می توانند تصویر چهره راننده ، تصویر خودرو و پلاک آن را مشاهده کنند ، و سپس اقدام به ثبت درخواست خود نمایند. گفتن این نکته حایز اهمیت است که تپسی هم مانند اسنپ به خوبی امنیت را برای مسافران تأمین می کند ، اگر مسافران راننده ، خودرو و پلاک آن را از قبل بدانند نه تنها سر درگمی کمتری خواهند داشت بلکه امکان اشتباه شدن خودرو ها نیز این بین خواهد رفت.

در کل می توان علت موفقیت درخواست تاکسی آنلاین را راضی نگه داشتن مشتری و راضی نگه داشتن راننده بیان کرد و اکثریت مردم با توجه به مخالفت هایی که در برخی مواقع وجود دارد با ادامه روند فعالیت تاکسی آنلاین موافق هستند.

آمار اسنپ | اسنپ یا تپسی

شاید برای شما هم جالب باشد که بخواهید آماری از مسافران اسنپ داشته باشید.

اکثر جا به جایی ها در منطقه پرترافیک مرکز شهر و شمال شهر وجود دارد. بنابراین اسنپ در این مناطق بیشتر سرویس دهی می کنند. لذا در مناطقی مانند جنوب شهر که از ترافیک کاسته می شود به همان میزان هم از رانندگان اسنپ کاسته می شود. به اصطلاح اسنپ سعی دارد در میزان ترافیک حمل و نقل شهری در مناطق مختلف یک تعادل برقرار نماید تا از کیفیت خدمات حمل و نقل شهری کاسته نشود.
اما در خصوص تاکسی های تپسی نیز باید ذکر کنیم که این تاکسی ها محدودیتی در سفرهایشان ندارند حتی اگر مسیرشان در ناحیه های اطراف تهران نیز باشد و چنانچه طرح ترافیکی وجود داشته باشد برخی از خودرو ها دچار محدودیت می شوند و اما شرکت تپسی این موضوع را به خوبی سامان دهی کرده است و خود رانندگان نیز این موارد را رعایت می کنند.

در پاسخ به این سؤال که تپسی و اسنپ (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) چه تفاوتی با یکدیگر دارند باید بگوییم که تپسی و اسنپ (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) تا به حال دارای یک استراتژی شبیه به هم در حوزه حمل و نقل شهری داشته اند اما با توجه به مواردی که در بالاذکر شد ممکن است در آینده ای نه چندان دور این دو اپلیکیشن (اسنپ یا تپسی) در استراتژی ها و الگوریتم های خود تفاوت هایی ایجاد نمایند.
اما مزیتی بزرگی که این ۲ اپلیکیشن (اسنپ یا تپسی ، تپسی یا اسنپ ، اسنپ و تپسی) در کشور ایجاد کردند به دلیل مقرون به صرفه بودن هزینه ها از ترافیک شهر و استفاده از خودروهای تک سرنشین کاسته شده است که این خود قدمی در جهت کاهش آلودگی هوا است.

اسنپ یا تپسی هر دو دارایی سایت می باشند ، این نشانگر این است که داشتن اپلیکیشن به تنهایی کافی نیست ! در صورت نیاز تیم طراحی سایت (طراحی وب سایت) و بهینه سازی سایت (سئو) رویال کد به شما کمک می نمایید تا در جایگاه این دو برند قرار بگیرید.

در انتها از شما متشکریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید پیشنهاد می کنم که مقاله دیجی کالا یا بامیلو (بامیلو یا دیجی کالا) را نیز مطالعه نمایید

دعوت به اسنپ | اسنپ یا تپسی


pdf

دانلود فایل PDF مقاله : اسنپ یا تپسی

دانلود
دیدگاهتان را بنویسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.


دیدگاه‌های این نوشته

21 پاسخ به “اسنپ یا تپسی”

 1. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:۱ ستاره

 2. SADEG _DEG گفت:

  من چند روز آزمایشی برای تپسی کار کردم .. باورتون نمیشه ،هر چی در آوردم دادم جای بنزین …. متاسفانه اینجا راننده ها شدن برده و این وسط فقط مسافرا حالشو میبرن و سود ملیاردی تو جیب شرکتا میره …… 🙁

 3. akbar گفت:

  سلام به نظر من برای مرد ها خوبه ولی اگه بخوای زن و بچتو جایی بفرستی حتما با اژانس بفرستید که معتبره نه این اسنپ که اصلا امنیت نداره من دو بار از اسنپ استفاده کردم راننده دوم داغون بود بود اژانس اقلا یه ضمانتی داره راننده هاش کاربلد هستن مثل این راننده های اسنپ بی تجربه نیستن که گوشیو از دستشون بگیری بدون GPS هم تا سر کوچه نمیتونن برن..

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام
   از اینکه تصمیم گرفتید تجربه ی خود را در وبسایت ما نتشر نمایید متشکریم
   اسنپ و تپ سی مواردی از جمله دریافت اطلاعات هویتی ، تعهد نامه ، دریافت سفته و سوء پیشینه را جهت افزایش امنیت سفر انجام داده اند

 4. ashkan گفت:

  باسلام‌ و خسته‌ نباشید‌‌…
  باید‌ بگم‌‌ که‌ اپلیکیشن‌‌‌ تپ سی‌‌ اصلا‌ خوب‌ نیست چون‌ فقط به نفع‌ مسافر کار‌ میکنه‌…و اصلا‌ ارزشی‌ برای‌ سفیران‌ خود‌ نمیزاره ….حتی با‌یک دقیقه‌ دیر‌‌کردن‌ حساب‌ کاربری‌ شما‌رو‌ مسدود‌ میکنه‌‌‌… مد‌نظر‌ رانندگان‌ تپ‌سی…

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام
   از اینکه نظر خود را در رابطه با تپ سی در سایت ما منتشر کرده اید متشکریم هر شرکت سیاست های مخصوص به خود را دارد

 5. جواد ابولاد گفت:

  سلام من راننده اسنپ هستم وتقها خیلی هزینه ای کمی به ما میرسه و نصبت به استحلاک ماشین کار کردن اصلا مقرون به صرفه نیست

 6. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:۵ ستاره

 7. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:۴ ستاره

 8. محمد مشایخ گفت:

  تپسی درصد بیشتری به راننده هاش میده و کلا کلاس بالاتی داره ، هر چند هزینه کمی تری میگیره اما خدمات بهتری داره و احترام بیشتری نگه مدارن

 9. صابری گفت:

  این شرکت ها دارن به نفع مسافرین و خودشون کار میکنن و این وسط برای راننده های بیچاره که مجبورن و کار نیست چیزی جز ضرر وجود نداره

 10. ایلار گفت:

  من با هر جفتشون سفر کردم اما برای تپسی قیمت ها معمولا ارزون تره و سریع تر پیدا میشه راننده ها ، رقابت خیلی خوبی دارن 🙂

  • رضا ذوالعلی مدیر سایت گفت:

   سلام
   از انتشار نظر شما ممنونیم و تجربه های مختلفی در این زمینه کاربران دارند اگر علاقه مند به نقد و بررسی کسب و کارها هستید #تاپتن ما را دنبال نمایید

 11. مهیار تیموری گفت:

  چه اطلاعات جالب و عجیبی چقد ملت با اسنپ سفر کردن ، مم با اسنپ رفتم لامصب خعععلی خوبن ، از اون چیزای مدرنیته جهانه که بالخره یکیش با ایران اومده

 12. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:۴ ستاره

 13. پگاه امیریان گفت:

  مطالبتون بسیار مفید بود و مورد استفاده قرار گرفت. موفق و پیروز باشید

 14. mahsa گفت:

  اسنپ خیلی جالبه نحوه مدیریتش و سیاست هاش مرسی از توضیحات خوب و عالیتون

 15. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:۵ ستاره

 16. donya گفت:

  مطلب خوبی بود اما من خودم به شخصه اسنپ رو بیشتر استفاده میکنم… چون تعداد ماشین هاش بیشتر هستش زودتر دردسترس قرار میگیره البته ناگفته نمونه خیلی مواقع کرایه تپسی از اسنپ کمتر هستش که مبلغش چشم گیر نیست…:)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخرین مقالات تیم طراحی سایت رویال کد

Top