کسب درآمد میلیونی با کار در خانه


درآمد میلیونی | کسب و کار خانگی | کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل | رویال کد

با سلام  امروز قصد داریم به مبحث غیر قابل باور یعنی درآمد میلیونی با کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) بپردازیم و سعی کنیم این مبحث یعنی درآمد میلیونی در خانه را قابل باور کنیم ?
اول از همه به این موضوع میپردازیم که چرا هیچکس باور نمی کند می تواند درآمد میلیونی در خانه داشته باشد ؟ پاسخ به این سوال فوق العاده راحت است چون همه از محیط اطرافمون تاثیر می گیریم ! خب اصلا این جمله به چه معنی است ؟?
همه ما معمولا وقتی به همدیگر می رسیم از وضعیت یک دیگر میپرسم و پس از آن شروع به گیر دادن به زمین و زمان می کنیم که وضعیت جامعه خوب نیست ، کسب و کارها در رکود هستند ، تمامی اجناس گرون شده اند ، کار نیست و خیلی جملات از این قبیل را به کار میبریم  و این جملات روی افکار ما تاثیر می گذارد و باعث می شود وقتی حرف از درآمد میلیونی آن هم با کار در خانه زد می شود یک امر غیر قابل باور شود .?

اما امروز در این مقاله می خواهیم با آمار و ارقام شما را قانع کنیم که درآمد میلیونی با کار در خانه قابل باور و دستیابی است !

چرا باید باور کنیم درآمد میلیونی با کار در خانه (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) امکان پذیر است ؟

چون کسب و کار مامان پز از آشپز های تو خونه تشکیل شده است و هر خانم وعده غذایی بیشتری برای خانواده خود درست می کند و یک پرس از این غذا آماده شده را در این سایت جهت فروش می گذارد و با همین کار ساده ماهانه بین 500 تا 2 میلیون تومان درآمد دارد . از این مدل کسب و کار های خانگی زیاد وجود دارد. خب شاید شما عزیزان بگید اینکه درآمد معمولی است و نمی توان آن را درآمد میلیونی نامید . بله این درآمد معمولی است چون برای دیگران کار می کنیم نه خودمان و درآمد اصلی و میلیونی را سازندگان این کسب و کار ها می برند.

راه حل برای داشتن درآمد میلیونی با کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) چیست ؟

خودمان دست به کار شویم و کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) که خودمان صاحبش هستیم را راه اندازی کنیم . بله درست شنیدید خودمان صاحب کسب و کار خانگی خودمان با درآمد میلیونی باشیم ، ممکن است این سوال ها را داشته باشید:

 1. چطوری کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) راه اندازی کنیم ؟
 2. برای شروع کسب و کار باید سرمایه اولیه داشته باشم ؟
 3. چه مواردی را باید برای راه اندازی کسب و کار بلد باشم ؟
 4. چه ابزار هایی نیاز دارم ؟
 5. مشتری از کجا پیدا کنیم ؟
 6. چطور پول دریافت کنم ؟
 7. چطور محصولم را به مشتری برسانم یا خدمات رسانی را به چه صورت انجام دهم ؟

این سوالی هایی بود که حدس زدم در ذهن شما ممکن است ایجاد شود .
برای پاسخ به این سوالات به صورت خلاصه بهتون توضیحاتی می دهم و در آینده نزدیک برای هر یک از این سوالات یک مقاله کامل آماده می نماییم تا دیگر هیچ ابهامی در پاسخ هر یک از سوالات نداشته باشید و بتوانید کسب و کار خانگی (کسب و کار اینترنتی) خود را راه اندازی نمایید .

درآمد میلیونی | کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل | چگونه کسب و کار خانگی می تواند درآمد میلیونی داشته باشد | کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل | رویال کد

1. چطوری کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) راه اندازی کنیم ؟

شما کافی است مهارت های خود را در یک برگه بنویسید و فکر کنید به اینکه کدام مهارت شما خواهان دارد و روی این مهارتتون تمرکز کنید ، این نکته را به شما عزیزان عرض کنم که در هنگامی که به این مورد فکر می کنید که کدام مهارتتون خواهان دارد خود را جای دیگران بگذارید و مهارت خود را بی ارزش ندانید . از آشپزی مهارت عمومی تر وجود دارد ؟ در مثالی که بالا زدم دیدید که با وجود این همه رستوران و فست فودی باز هم این مهارت خواهان داشت و توانسته باعث درآمد خیلی از خانم های خانه دار شود ! پس مهارت خود را کم ارزش یا بی ارزش ندانید.

کسب درآمد خانگی نیازمند سرمایه اولیه نمی باشد | رویال کد | کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل

2. برای شروع کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) باید سرمایه اولیه داشته باشم ؟

خیر شما برای شروع کسب و کار (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) فقط نیاز به مهارت و باور نسبت به خودتان دارید تا به اولین درآمد کسب و کار خانگی خود برسید و برای رشد آن هزینه کنید .

3. چه مواردی را باید برای راه اندازی کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) بلد باشم ؟

شما باید به مهارتی که انتخاب کردید مسلط باشید و در کنار آن به کار با کامپیوتر و اینترنت نیز یک آشنایی نسبی داشته باشید ، در پاسخ به سوالات بعدی متوجه خواهید شد که چرا باید آشنایی نسبی با کار با کامپیوتر و اینترنت داشته باشید.

4. چه ابزار هایی برای راه اندازه ای کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) نیاز دارم ؟

ابزار های مورد نیاز شما بر اساس مهارت انتخابی خودتون باید انتخاب شوند و در کنار این ابزار شما نیاز به یک کامپیوتر یا لپ تاپ برای دسترسی به اینترنت دارید.

5. مشتری از کجا پیدا کنیم تا درآمد میلیونی از کسب و کار خانگی (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) داشته باشم ؟

راه های بسیاری برای یافتن مشتری است یا بهتر است به شما عزیزان بگویم راه های بسیاری برای بازاریابی است مانند تبلیغات فیزیکی (پخش تراکت و کارت ویزیت ، دریافت بیلبورد تبلیغاتی و … ) ، تبلیغات مجازی (تبلیغ در اینستاگرام ، تبلیغ در سایت ها )  و بازاریابی محتوا ( بازار یابی از طریق موتور های جستجو و …) که هر سه این تبلیغات در کسب و کار شما تاثیر گذار است اما هزینه ها و بازدهی آنها متفاوت است . پیشنهاد من استفاده از بازاریابی محتوا است چون هزینه آن بسیار پایین و به صرفه است و دارایی بازدهی فوق العاده بالا است ، برخلاف تبلیغات فیزیکی که هزینه فوق العاده بالایی دارد و بازدهی آن بسیار پایین است.

چطور پول از مشتریان کسب و کار خانگی دریافت کنم | رویال کد | کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل

6. چطور پول از مشتریان کسب و کار خانگی دریافت کنم ؟

چون در پاسخ قبلی بهتون پیشنهاد استفاده از بازاریابی محتوا را داده ام در پاسخ به این سوال به کامل تشریح بازاریابی محتوا می کنم که بازاریابی محتوا به چه صورت است و در کنار آن ابزار های دریافت پول در این بازاریابی را هم به شما عزیزان آموزش می دهم، شما برای بازار یابی محتوا نیاز دارید که برای خود یک وبسایت داشته باشید که البته طراحی سایت راه های گوناگونی دارد که با توجه به روش پیاده سازی سایت هزینه های پیاده سازی متفاوت است ، اما چون اول کار هستید می توانید طراحی سایت با وردپرس را انتخاب نمایید زیرا در این روش خودتان در مدت خیلی کوتاهی می توانید سایت کسب و کارتان را پیاده سازی نمایید پس از پیاده سازی وبسایت شما باید اقدام به تولید محتوا در زمینه مهارت خود نمایید و این محتوا ها را برای موتور های جستجو بهینه سازی نمایید که البته کار سختی نیست و اصلا از آن نترسید و به زودی در این زمینه در دسته آموزش مقالات بسیاری منتشر خواهیم کرد ، بعد از اینکه کاربران از موتور جستجو وارد سایت شما شده اند و شما آن را تبدیل به کاربر وفادار کردید برای دریافت هزینه خدمات یا مبلغ محصول خود از مشتری می توانید از درگاه های پرداخت اینترنتی استفاده کنید که در مقاله نحوه دریافت درگاه های پرداخت به کامل به شما عزیزان توضیحات لازم را داده ایم.

در کسب و کار خانگی شما نیازمند این هستید که راهی برای خدمت رسانی پیدا کنید | رویال کد | کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل

7.چطور محصولم را به مشتری برسانم یا خدمات رسانی را به چه صورت انجام دهم ؟

اگر محصول شما فیزیکی است و مشتری شما در شهر شما نمی باشد ، شما می توانید از طریق پست اقدام نمایید و محصول را به دست مشتری برسانید اما اگر در شهر شما باشد راه های بسیاری مانند اسنپ باکس وجود دارد . اگر محصول شما فایل است می توانید یا به صورت فیزیکی در قالب CD یا DVD برای مشتری بفرستید یا هاست دانلود تهیه کرده و فایل را در آن اپلود نمایید و لینک دانلود را پس از پرداخت مشتری برای آن ارسال نمایید.

امیدوارم با این مقاله توانسته باشیم مبحث کسب درآمد میلیونی در خانه (کسب درامد با کامپیوتر یا موبایل در منزل) را برای شما عزیزان قابل باور کرده باشیم . در صورت وجود هر گونه سوال در بخش کامنت یا چت با پشتیبان بپرسید و ما در اولین فرصت پاسخ سوال شما را خواهیم داد. همچنین پیشنهاد می کنم مقاله کسب و کار اینترنتی را نیز مطالعه نمایید.


pdf

دانلود فایل PDF مقاله : کسب درآمد میلیونی با کار در خانه

دانلود
دیدگاه‌های این نوشته

20 پاسخ به “کسب درآمد میلیونی با کار در خانه”

 1. صادقی گفت:

  مطلبی کامل و عالی بود

 2. محمد مهدی گفت:

  برای شروع کار در منزل پیشنهاد طراحی سایت میدید در اول کار ؟

  • حجت وطن خواه گفت:

   سلام
   خیر شما می توانید ایده ی خود را در شبکه های اجتماعی تست نمایید تا متوجه گردید که ایده ی شما چه بازخوردی دارد

 3. jamal aylar گفت:

  خیلی خوب و مرحله به مرحله توضیح دادی واقعا کارتون خاص و تک بود ، مرسییییییی♥

 4. مهدی گفت:

  ای کاش چند نمونه کسب و کار موفق در خانه رو هم معرفی میکردید

 5. ساجده گفت:

  آقا من یه پیج اینستاگرامی زدم درآمدم فوق العاده خوب شد … کسب درآمد در منزل واقعا حقیقیه اگه واقعا بخوایم کار کنیم و تلاش کنیم

 6. فروزان گفت:

  ای کاش یه مطلب هم بزارید برای راه اندازی کسب و کار تو خونه ایده میدادید .

 7. نسرین گفت:

  یه سوال مهم نبود بین سوالات … ایده رو چطور پیدا کنم

 8. فتانه گفت:

  قطعا در خونه میشه درآمد میلیونی داشت اما باید قدم به قدم پیش رفت

 9. رامتین گفت:

  واقعا خسته نباشید. مطلب عالی بود

 10. سیروان گفت:

  از اون مطلبایی بود که باید فایل پی دی افش رو دانلود کرد. عالی عالی عالی

  • حجت وطن خواه گفت:

   سلام
   خیلی ممنونیم
   بزودی فایل pdf را هم اضافه خواهیم کرد
   پیشنهاد میکینم برای باخبر شدن از این موضوع در خبرنامه ی عضو شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Top