طراحی سایت در کرمان ( طراحی وبسایت در کرمان ) | سئو سایت در کرمان (سئو در کرمان)

طراحی سایت در کرمان | طراحی سایت کرمان | سئو سایت در کرمان

رویال کد یکی از بهترین تیم طراحی سایت در کرمان است و مهم اصل در مجموعه ما وجود خداوند و وجدان کاری است به شما تضمین می دهم که شما پس از استفاده خدمات مجموعه طراحی سایت رویال کد شگفت زده خواهید شد و به لطف خداوند تا به امروز تمامی مشتریان ما از خدمات کاملا راضی بوده اند . رویال کد در ادامه به شما توضیح خواهد داد که چرا شما نیاز به سایت دارید و به چه دلایلی باید طراحی سایت خود را به رویال کد بسپارید .

چرا اقدام به طراحی سایت در کرمان نماییم ؟ | رویال کد

این روز ها همه کسب و کار های فیزیکی مانند آموزش زبان ، فروشگاه ، سوپرمارکت ها ، کارواش ، تعمییرات خودرو در محل و … در حال ورود به کسب و کار اینترنتی هستند و این اتفاق واقعا باید رخ بده تا همه صاحبان کسب و کارها بتوانند محصولات خود را به کل ایران معرفی کنند ، اما این اتفاق با کندی اما به صورت مداوم در حال رخ دادن است و هر کسی که زودتر وارد این مرحله برای پیشرفت کسب و کار خود شود پیروز است . تیم طراحی سایت رویال کد (طراحی سایت در کرمان) تصمیم دارد با ارائه خدمات طراحی سایت در کرمان به شما عزیزان و هم شهریان گرانقدر کمک نمایید تا یک گام به سمت موفقیت نزدیک تر شوید .

چرا باید اقدام به طراحی سایت برای کسب و کار خود نمایید ؟

  • شما با داشتن وب سایت می توانید اطلاعات مشتریان خود را داشته باشید و به راحتی با کاربران و مشتریان  خود ارتباط برقرار نمایید.
  • شما با طراحی سایت برای کسب و کار خود می توانید فروش محصولات و خدمات خود را تا چندین برابر افزایش دهید  و محصولات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید
  • شما می توانید با داتشن وبسایت محدودیت جغرافیایی را از بین ببرید و کسب و کار خود را به کل ایران معرفی نمایید . پس هر چه زودتر طراحی سایت خود را به تیم طراحی سایت رویال کد بسپارید

 

مراحل طراحی سایت توسط تیم طراحی سایت در کرمان | رویال کد

مراحل طراحی سایت

انتخاب نحوه پیاده سازی سایت

اولین قدم باید تصمیم بگیرید که سایت شما توسط کدام یک از روش های زیر پیاده سازی شود.

۱- طراحی سایت با وردپرس و قالب آماده :

این متد باعث کاهش هزینه ها و زمان پیاده سازی سایت است و اگر شما ابتدایی کار هستید پیشنهاد ما استفاده از این متد است .

۲- طراحی سایت با وردپرس و قالب اختصاصی :

با استفاده از این متد هزینه و زمان پیاده سازی سایت شما افزایش می یابد اما سایت شما بسیار بهینه تر نسبت به متد قبلی است و همچنین شما می توانید فایل استایتک قالب سایت خود را دریافت نمایید و هر زمان که خواستید برای آن سیستم مدیریت محتوا اختصاصی طراحی نمایید

۳- طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا اختصاصی :

در این متد بر اساس امکانات مورد نیاز ، سایت شما توسط برنامه نویس بدون استفاده از هیچ ماژول پیاده سازی گردد و این امر باعث می شود سایت شما در بهینه ترین حالت ممکن باشد و همچنین در آینده اگر نیاز به امکان خاصی داشتید به آن اضافه نمایید البته در این متد هزینه و زمان پیاده سازی سایت بسیار افزایش می یابد .
سئو سایت در کرمان

سئو سایت در کرمان

یکی دیگر از خدماتی که توسط تیم رویال کد صورت می گردد سئو است . سئو مهم ترین ابزار تبلیغاتی برای یک سایت است و ۹۴ درصد فروش دیجی کالا از همین طریق است . اگر بخواهیم تعریفی از سئو به شما ارائه دهیم باید بگوئیم سئو به عملیاتی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است و شما با استفاده از سئو در رتبه های اول گوگل در کلمه مورد نظر خود قرار می گیرد

عملیات سئو به دو بخش تقسیم می شود :

سئو on page :

به تمامی عملیاتی که داخل سایت برای بهینه سازی سایت انجام می شود را سئو داخلی (off page) می گویند

سئو off page :

به تمامی عملیاتی که خارج از وب سایت مانند لینک سازی ، social signal , … برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو انجام می شود off page seo یا سئو خارجی می گویند.
تیم طراحی سایت رویال کد (طراحی سایت در کرمان ، سئو سایت در کرمان ) در صورت درخواست شما هر دو بخش را برای شما عزیزان انجام می دهد

 

انتخاب هاستینگ | طراحی سایت در کرمان

انتخاب هاست و دامین

پس از اینکه شما طراحی سایت شما به اتمام رسید یا در حین پیاده سازی سایت شما باید اقدام به انتخاب دامنه و هاستینگ نمایید.

دامنه :

دامنه همان آدرس سایت شما است که افراد می تواند با وارد کردن آن در مرورگر به سایت شما دسترسی داشته باشند .

هاست :

هاست فضایی است که فایل ها و سایت در آن بارگزاری می شود تا افراد از آن ها استفاده نمایند .

هاستینگ :

شرکت های هستند که هاست به شما ارائه می دهند.

ویژگی های یک دامنه خوب :

یک دامنه خوب باید کوتاه و دارای مفهوم باشد تا به راحتی در ذهن مخاطب به یاد بماند و باید مرتبط با موضوع سایت باشد

ویژگی های یک هاستینگ خوب :

یک هاستینگ خوب باید دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته باشد تا مشکلات شما را برطرف نمایید و امنیت و سرعت و uptime سرویس های آن بسیار قابل اهمیت می باشد.
چرا تیم طراحی سایت رویال کد

چرا تیم طراحی سایت رویال کد (طراحی سایت در کرمان) را انتخاب نماییم ؟

چرا تیم طراحی سایت رویال کد را انتخاب نمایید ؟تیم رویال کد تمامی تلاش خود را می کنند که بهترین خدمات طراحی سایت در کرمان (طراحی سایت کرمان) و سئو سایت در کرمان (سئو در کرمان) را به شما همشهریان عزیز کرمانی ارائه دهد ، و ما تضمین می کنیم که با سپردن طراحی سایت کسب و کار خود (طراحی سایت در کرمان) به تیم رویال کد بهترین کیفیت را دریافت می نمایید ، و پس تحویل سایت به شما کرمانی های عزیز ، تیم رویال کد شما را تنها نمی گذارد و با پشتیبانی ۲۴ ساعته به صورت کاملا رایگان به مدت سه ماه شما را یاری می نماییم ، امید است از خدمات طراحی سایت ما راضی باشید.

تیم رویال کد تضمین بهترین قیمت و کیفیت را برای طراحی سایت در کرمان ( طراحی سایت کرمان ) و سئو سایت در کرمان ( سئو در کرمان )  را به شما عزیزان می دهد و شما را در مسیر آنلاین کردن کسب و کار خود تنها نمی گذارد و تیم طراحی سایت در کرمان ( رویال کد ) عاشقانه در خدمت شما کرمانی های عزیز می باشد.

*مهم ترین اصل در کار ما وجود خداوند و وجدان کاری است*

 


Top