آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)


نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

با سلام ، امروز برای شما دوستان آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست را آماده کرده ایم در ادامه به شما دوستان آموزش می دهیم که چگونه نصب وردپرس روی لوکال هاست و هاست را انجام دهید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

برای نصب وردپرس روی لوکال هاست به شبیه ساز های هاست نیازمندیم که معروف ترین آنها در ویندوز xampp و wamp  و در مک mamp  می باشد که ما از xampp و wamp در این آموزش استفاده می کنیم .
ابتدا شما باید xampp را نصب نمایید که نصب آن بسیار آسان است و در فیلمی که در انتها این پست است ، آموزش نصب آن را دادیم .شبیه ساز برای نصب وردپرس روی لوکال هاست | رویال کد

فعالسازی ابزار های لازم برای نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

برای نصب وردپرس روی لوکال هاست ( نصب وردپرس در زمپ ، نصب وردپرس در xampp ) بعد از نصب یکی از شبیه سازهای هاست  باید دو سرویس Apache و MySQL را استارت نماییم ( البته در شبیه ساز wamp با باز کردن wamp دو سرویس مورد نظر run می شوند و نیازی به استارت دوباره آن ها نیست )

سرویس های لازم برای نصب وردپرس روی لوکال هاست | رویال کد

ساخت دیتابیس برای نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

برای ساخت دیتا بیس باید انتهایی آدرس لوکال هاست /phpmyadmin را اضافه کرد تا به phpmyadmin منتقل شوید. سپس بر روی گزینه new کلیک نمایید. و پس از آن نام دیتابیس خود را در کادری که در عکس زیر مشخص شده است وارد نمایید و بر روی دکمه create کلیک نمایید تا دیتابیس شما ساخته شود .

ساخت دیتابیس برای نصب وردپرس روی لوکال هاست | تیم طراحی سایت رویال کد

 

ساخت یوزر برای نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

پس ساخت دیتابیس باید یک یوزر روی آن دیتابیس ساخته شود تا وردپرس بتواند از طریق آن یوزر دیتابیس را مدیریت نمایید ، برای ساخت یوزر باید به زبانه Privileges و سپس بر روی گزینه Add user account کلیک نمایید و در پنچره باز شده در فیلد User name نام یوزر را وارد نمایید و Host name را بر روی localhost قرار دهید و در کادر های password  یک رمز وارد نمایید و تیک گزینه check all را فعال نمایید و در انتهای صفحه بر روی go کلیک نمایید.

ساخت یوزر برای دیتابیس جهت نصب وردپرس روی لوکال هاست | تیم طراحی سایت رویال

آماده فایل ها برای نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

پس ساخت دیتابیس و یوزر باید فایل های وردپرس را از  وردپرس فارسی دانلود نمایید و یک پوشه در پوشه htdocs زمپ بسازید و فایل zip وردپرس را از حالت فشرده خارج نمایید سپس اسم فولدری را که در آن فایل وردپرس را از حالت فشرده خارج کرده اید را در آنتهای آدرس لوکال هاست وارد نمایید تا به صفحه نصب وردپرس منتقل شوید. اولین صفحه که پس منتقل شدن می بینید صفحه ستاپ کانفینگ است که باید در این صفحه بر روی دکمه بزن بریم کلیک نماید تا به صحفه ای که در تصویر زیر است منتقل شوید و اطلاعات دیتابیس و یوزر را وارد نمایید.

حتما بخوانید
چرا از وردپرس استفاده کنیم ؟

برقراری ارتباط بین وردپرس و دیتا بیس برای نصب وردپرس روی لوکال هاست | تیم طراحی سایت رویال کد

 

ساخت یوزر برای مدیریت سایت بعد از نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

پس گذشتن از این مرحله نصب وردپرس به صفحه وارد می شوید که اطلاعاتی در مورد سایت از شما دریافت می کند و یوزر مدیر سایت را می سازید.

وارد کردن اطلاعات کاربری وردپرس برای نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp) | رویال کد

پس گذشتن از این مرحله شما با موفقیت نصب وردپرس روی لوکال هاست خود را به اتمام رساندید و میتوانید به راحتی بر روی آن قالب وردپرس نصب نمایید و سایت مورد نظر خود را به وسیله وردپرس پیاده سازی نمایید و با نصب افزونه در وردپرس به سایتتان امکانات اضافه نمایید.


pdf

دانلود فایل PDF مقاله : آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست (xampp)

دانلود
دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.


دیدگاه‌های این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخرین مقالات تیم طراحی سایت رویال کد


Top